Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300 ezres gyorshajtás nem...

300 ezres gyorshajtás nem befizetése? (bővebb lent)

Figyelt kérdés
Mi történik, ha egyszerűen nem fizetem be? Kölcsön autóval voltam, és nem tudom kifizetni a büntetést, sehogy sem. Azt tudom, hogy lefoglalnák a kocsit, ha az enyém lenne, de írtunk kölcsönadásit, így jogilag tiszta az én felelősségem. Semmi nincs a nevemen gyakorlatilag, behajtani nem tudják. Mi fog történni? Ui.: 18 elmúltam már.

2018. máj. 1. 23:54
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Mész a böribe.
2018. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
96%
Te most komolyan azt gondolod, hogy kibujhatsz a felelőség alól? De cukiii.... 🤗
2018. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérek, nem kibújni kívánok a felelősség alól. Tisztában vagyok azzal, hogy nem lehet megúszni. A kérdés arról szólt, hogy pénz híján, ennek milyen következményei lehetnek
2018. máj. 2. 00:18
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Biztos h bevasaljak rajtad
2018. máj. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 crudy ***** válasza:
100%
Szerinted az úgy van kitalálva h ha nem tudsz fizetni akkor békén hagynak? Ugyan már. Töb opciód van ha az államnak tartozol: Az egyik, hogy leültetnek, a második, hogy lemelózod közmunkában ami naagyon sok idő lesz így és ilyen összegnél már nem tőled függ, hogy ezt szeretnéd e. A harmadik meg az, hogy részletfizetésre adsz be kérvényt amit elbírálnak és ha szerencséd van elfogadják.
2018. máj. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
77%

"Ui.: 18 elmúltam már."


Agyilag még bőőőőven alatta vagy ha úgy hajtottál mint a barom...

vagy agyadra ment a nídforszpíd.


Meg is érdemled a 300e-es büntetést.... ez már nem 50 helyett 70-el mentem kategória.


Előttem már leírták de annyi még hozzá teszek, hogy lesittelni nem fognak ha nem mész be önként és közmunkára sem késztetnek ilyen "kis" összegnél.


Ha van melód akkor majd levonják a fizetésedből, ha nincs melód akkor majd ha lesz levonják, illetve ha bármi a neveden lesz pl. autó akkor egyből kopogtatnak az ajtón.

Ja és persze jön majd rá a kamat és egyre több lesz, hamar eléri majd az 500e-t.


Ha már ennyire barom voltál akkor kérj részletfizetést, de amúgy tényleg megérdemled, hogy szenvedj :D :D

2018. máj. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Én helyszini birságot kaptam.... rendőr ellondta az opciókat, hogy ezért az összegért hány napot kell ülnöm, vagy hány napot kell közmunkáznom, ha nem tudom/akarom befizezni.

Valamint a birsag lapra fel volt tüntetve, hogy ha nem fizetem, akkor az adóhatóság fogja bevasalni...

2018. máj. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
89%

Nyugodj meg, így vagy úgy de behajtják rajtad. Penge vagy ám, tolni tudod a vasnak - ez azért nem valami piszlicsáré kis sebességtúllépés volt - ez kb. 50 helyett 130 km/H - fizetni meg nem tudsz.


Nagyban nyomod.

2018. máj. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
71%
Pontozzatok le zéróra, de nem válaszolok a kérdésedre. Viszont az nagyon remélem, a gatyát is leszedik rólad. Nincs semmi mentséged arra, hogy ilyen mértékben toltad. Semmi, de semmi. Remélem egy életre megemlegeted. A jog így is nagyon elnéző. Én végleges jogsibevonást tartanék helyénvalónak.
2018. máj. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
mész a sittre, tanuld meg a szappant elég erősen fogni, ottfontos lesz majd
2018. máj. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!