Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megeri regebbi bmwt venni?

Megeri regebbi bmwt venni?

Figyelt kérdés
Most nezegetek autokat es hat amik tetszenek (nem feltetlenul bmw) azok rohadt dragak, million tul vannak, es sajnos nem keresek olyan jol, hogy egyrol a kettore megvegyem. Igy legalabb egy evet szeretnek dolgozni, amig megveszek egy olyan autot, ami tenyleg tetszik. Addigis szeretnek vasarolni egy olcsobbat, ami megis ad egy megjelenest stb. 400 lenne a teteje amit koltenek ra, de annal nyilvan lehet olcsobb. Nem tagadom, imadom a bmwket, foleg a regi tipusok jonnek be. Most talaltam hahun egy 325 td-t 1995-os 400ert. 290K km, azt irjak, hogy az adagolo es a turbo teljesen felujitott, a valto es a futomu kivalo. Megeri egyaltalan ilyen arketegoriaban bmwt vasarolni, vagy nezegessem a seat cordoba es tarsait? Nem lekicsinyitva semmit, de nyilvan egy elmeny auto. Napi hasznalatra lenne. Videki vagyok, igy pestre jaras, ide oda, munkaba, haverokkal kigurulni stb. Elore is koszonom a valaszokat.

2018. máj. 2. 19:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de egy 325 nem nagy élmény, arról nem beszélve tucat már. Inkább olyat vegyél ami mindenre jó é ne azért mert BMW vagy sem, hanem mert megbízható.
2018. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Az adagoló és turbó felújítása kb. a mostani vételár.

Ha még a futó és a váltó is kíváló, akkor megéri az árát.

És akkor minden vételárból lehet alkudni...

2018. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ti mit ajanlotok amugy, 400ig? Milyen autot?
2018. máj. 2. 20:13
 4/20 A kérdező kommentje:
Esetleg Astra?
2018. máj. 2. 20:15
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ad egy megjelenést négyszázért? Annyiért öltönyt vegyél, ne autót..
2018. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Vennek en szivesen oltonyt 400ert, de akkor ez a kerdes nem kerult volna Tolem kiirasra! :)
2018. máj. 2. 20:18
 7/20 anonim ***** válasza:
A rrégi TD és TDS BMW dízelmotorok nagy fosok, nem jók, és áruk sincs. Benzinest vegyél, és annak lassan az ára is feljebb fog menni, tehát nem jársz vele rosszul, ha vigyázol rá. Na de 400-ért, hát nem tudom. Azért jó BMW-t nem kapsz, egy vállalható E36 is 700 ezer minimum.
2018. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Esetleg az Alfak? Azok is tetszenek. Tudom tudom..olasz auto :)
2018. máj. 2. 20:22
 9/20 anonim ***** válasza:
F Astra, Swift ami ennyiből jó választás.
2018. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Megéri ha ez tetszik csak nem ennyi pénzből!


Nekem öreg mercim van és imádom de a duplája volt ennek és még volt is mit rákölteni és mindig van mit cserélni rajta!


Persze az úton csak egyszer hagyott ott amikor kiszakadt a gömbcsukló :D

De amúgy olcsó hozzá az alkatrész és könnyen szerelhetőek.


Magyarul ha Te megveszed 400e-ért akkor mire átpapíroztatod lesz belőle 500e aztán még ki tudja mit kell rajta cserélni arra nem árt egy 100e-t minimum félretenni, mivel még "új" autó vagyis ismeretlen autó számodra így nem tudom mi milyen állapotban van, egyáltalán, hogy milyen alkatrészekből áll stb. :D


Majd ha az ember kiismeri akkor szépen tud kalkulálni a pénzzel.


Az biztos, hogy öreg autót csak olyan vegyen aki szeret szerelgetni otthon mert az öreg kocsikon mindig van mit csinálni :)


Szóval én a helyedben inkább vennék egy swiftet és gyűjteném a pénzt 1-2 évet..


A swiften nem nagyon tud mi elromlani ellentétben egy 325 dízel bmw-vel :D

2018. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!