Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Corolla, Mazda 3 vagy...

Toyota Corolla, Mazda 3 vagy Astra H?

Figyelt kérdés
E között a 3 típus között vacillálok, melyiket ajánljátok? Szívesen veszek tapasztalatokat, bármit

2018. máj. 3. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mazda 3,csak figyelj, h ne legyen rozsdás.
2018. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
Egyertelműen corolla
2018. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
corolla
2018. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyjából egy kategória mind a három. Bármelyiket is választod, nagyon rosszul nem jársz.

Nekem ezek közül csak H Astrám volt. Nem volt vele semmi különösebb bajom. De fényezni se akarom, mert lehet elfogult vagyok vele kapcsolatban.

Mazda 3 a 2000-es évek közepéről... köztudottan szeret rohadni alulról. Nagyon meg kell nézni.

A Corollát is kifejezetten megbízható autónak tartják számon.

Ha formára, beltérre, kinézetre nem tudsz dönteni, akkor vedd azt, amelyikből ugyan annyi pénzért jobb állapotút, fiatalabbat, jobban felszereltet kapsz!

2018. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én lassan 2 hónapja vettem 3-as Mazdát, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Eddig a rohadásán kívül semmi rosszat nem hallottam róla, meg nem is tapasztaltam, amióta megvan..

ajánlani tudom csak

2018. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!