Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyors segítség kellene?

Gyors segítség kellene?

Figyelt kérdés
Nem indul az autó. Leállt, ez egy turbodízel, a motorba ami megy kábelozás - az törött el. Tudna valaki segíteni, meglehet úgy oldani, hogy hazáig elguruljak, vagy a motor teljesen meghalt, menet közben állt meg...

2018. máj. 3. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"...a motorba ami megy kábelozás-az törött el.."



Lehet a legjobb segítő szándék, ez így nem információ. :/

2018. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi nem értek hozza. A motorblokkba vezet ilyen cső. És erre csatlakozik ez a kábel amit mondtam, ez egy vastag kábel ami elosztódik három felé. Az egyik van eltörve a konektor tövében. Amikor mentem először csak néha leesett a fordulat aztán hirtelen vissza, egy kicsivel később meg leállt az autó.
2018. máj. 3. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:

vákuumcső?

legalább egy fotót tölthetnél fel!

2018. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, esélyed sincs, hogy magad megjavítsd. Egy motorba megy áramvezeték kötegelve, üzemanyagcsövek (ki-be), vákuumcsövek (ki-be), levegőcsövek, miegyéb. De egy vezetékköteg, vagyis kábelezés nem törik el, az több szálból áll, lehetetlen. Keress szakembert, vagy egy olyan ismerőst, barátot, aki legalább látott már nyitott motorháztetőt.
2018. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Van az a kábel amiből elágazik három ilyen cső, és az egyik a konektornál el van törve"


Édesanyám borogass!!! Ez aztán a műszaki infó! :D

2018. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: rosszul idéztél.... Valóban nem értek hozza. De nem véletlenül írtam kábelt-vezetéket. És igen, létezik eltörött a krimp tövében mivel oxidálódott, de nem ez volt a gond. Ezek a vezetékek (amiből három van, és egy csőre csatlakoznak) csak dísznek vannak ott....A fordulatszám szabályzó ment el, szóval nem gurultam el hazáig. Úgy húztak el a legközelebbi szervizbe...ja és kösz hogy próbáltatok segíteni, de így utólag tényleg marhaság amit írtam.
2018. máj. 8. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan alkatrész nincs a mai autókban, hogy fordulatszámszabályzó. Régen volt a mechanikus dízelekben, de ma már minden elektronikusan megy. Szerintem jól átvertek a szervizesek, készülj egy nagyobb számlára. A fordulatszámszabályzó olyan mint a motorfékbowden: NINCS.
2018. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja biztos átvertek, megtehetik. Amúgy egy 1996 - os tdi autóm van. És nem tudom, hogy minek nevezik azt ami elromlott, mert szlovákul beszéltek, nem értettem mindent. 100 euróval húztak le...
2018. máj. 8. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!