Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyors olajfogyás mitől lehet?

Kodi16 kérdése:

Gyors olajfogyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van egy 20 éves 1.6-os vw polo-m aminek érdekes módon csak úgy eltűnt az olaj belőle. 8000km óta volt benne olajcsere azóta egyszer töltöttem rá még egy egész litert mert úgy vettem észre hogy a feléig lecsökkent (minimálisan eszi az olajat) aztán most 100-200km után hirtelen a minimumon van a nívó...Ez hogy lehet? Egy darab folt nincs a kocsi alatt még csak nem is füstöl, szivárgást meg nem találni maximum olajpárát de az már amióta megvettem változatlan.
2018. ápr. 21. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

gyűrű gyűrű gyűrű....


[link]

2018. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van, hogy összevissza mutat a nívópálca, nem állsz egyenesen, megreked egy csomó olaj valahol a motorban, nem folyik vissza a nyomástartó szelepek miatt, stb.
2018. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Igen én is attól félek nagyon hogy az lesz a vége.

Második: Köszönöm! Én is erre tippeltem de eddig senki nem mondta rá hogy ilyen létezhet, volt már olyan hogy csak 1-2 nappal később láttam mennyi olaj is van benne mert lassan folyt vissza, remélem most is hasonló a helyzet.

2018. ápr. 21. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!