Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen esetben szállíthatok...

Ilyen esetben szállíthatok utast motorral?

Figyelt kérdés
Jelenleg A1-es jogosítványom van, viszont két éve van már AM kategóriás jogosítványom. A motor rendszámos, két személyre van vizsgáztatva. Ha jól tudom két év után nem számít kezdő jogosítványnak a jogosítványom és ezután lehet szállítani utast, viszont nem tudom, hogy az AM kategória is bele számít-e.

2018. máj. 4. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szállíthatsz, ha a lába eléri a lábtartót.
2018. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
elsőnél a pont!
2018. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. máj. 4. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Én úgy tudom az AM nem számít motoros kategóriának, csak segédmotoros-kerékpárnak. Ebből kifolyólag nem is tudsz AM-ről A1-re csak úgy átugrani mint ahogy azt megteheted pl. A1-ről A2-re. Javítsatok ki légyszi, ha rosszul tudom.
2018. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Értelmetlenséget írsz.


Ha bármelyik nemzetközi kategóriád régebbi két évnél, akkor már nem kezdő a jogsid, ergó szállíthatsz utast motorkerékpáron.

2018. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Akkor bocsánat, félreértettem.

2018. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!