Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót hol lehet...

Használt autót hol lehet gyorsan eladni?

Figyelt kérdés

Van egy autóm, amit már nem használok. Az értéke kb. 400ezer Ft körül mozoghat. Ettől hol tudok meg válni legkönnyebben, legkevesebb ügyintézéssel, ha nem érdekel, hogy mennyit kapok érte csak kapjak valamennyit.


Például ha adnak érte 100 ezret, de ez gyorsan meg van. Az már jó nekem. Szóval nem akarok a meghirdetesevel szarakodni, nem akarom bizományba adni és napidíjat fizetni a kereskedőnek meg ilyenek.


2018. máj. 4. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vagy felteszed a FB-oldaladra, és onnan osztják meg ismerősök,

vagy szánsz rá annyi időt, hogy regisztrálsz a hasznaltauto.hu-ra, és oda felteszed. Ott keres mindenki használt kocsit.

2018. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont írtam, hogy ezzel nem akarok foglalkozni. Két éve egy kocsit így hirdettem meg és annyi kamu érdeklődő volt, hogy csak az időmet pazaroltam. Egyszerűen nincs most erre időm és energiám.
2018. máj. 4. 13:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Milyen autó? lehet engem érdeklne
2018. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok benne illetekes de ez a nem erdekel mennyit kapok, csak kapjak valamit erosen gyanusnak hangzik

azt felteteleznem az auto semmit nem er, szabadulni akarsz erte, de megis akarsz erte valamit kapni

igy biztos nem vennek autot, egy hulladekert a 100e + atiras + biztositas is sok

miert nem viszed akkor a bontoba?

2018. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kitakarítod pontosan reálisan leírsz róla mindent pár klassz kép és 150 ezerért viszik . Előtte vedd fel a kapcsolatot facen a vevőkkel mert tróger meg migráns hátterűek rárepülnek és személyesen nekik a 70 Erért a fele is sok érte ...
2018. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Keresel egy kereskedőt, aki mindenféle autót felvásárolsz és odaadod neki 200 ezerért (többet nem fog kínálni).
2018. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó megoldása szimpatikusnak tűnik.
2018. máj. 4. 14:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Autókereskedésbe beadod és kész!

Ha nem veszik be az egyikbe akkor mész a másikba... előbb utóbb valahol be fogják venni, pláne ha valóban ennyire áron alul akarod eladni.

2018. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút megértelek. Én is most gondolkozom, hogy az egyik autómat eladom. Kb 1,0-1,1M-t érhet ahogy nézem az árakat. De ha valaki mondjuk kp-ban 800e-t kínálna érte, lehet én is odaadnám, mivel akkor nem nekem kell foglalkozni vele, akár hónapokig fogadni a tesztpilótákat, állandóan haptákban állni a megbeszélt időpontban, amire van aki el se jön, stb... Én se ebből akarok meggazdagodni.


Amúgy lehet hogy én tudom rosszul, de a bizomány nem azt jelenti, hogy beviszem a kereskedőnek, ő árulja és szól ha van rá vevő, és az eladási jutalékát levonva a többi pénz az enyém? Nekem ez a "napidíj" új dolog. :O

2018. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Írj rám a részletekkel, és lehet,hogy érdekel :D
2018. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!