Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyorsan zajlik le egy...

Milyen gyorsan zajlik le egy használt autó vásárlása másik autó beszámításával?

Figyelt kérdés

Nő vagyok aki nem ért ehhez. :)

Ugye viszem a beszámítandó autóm papírjait, személyes irataimat meg 2 utolsó havi számlakivonatomat. (azt mondták ez kell!)

Elmegyek az autóval és elviszem a papírokat majd ők engedélyt kérnek a banktól, ahol az előző autóm részleteit fizettem. Ez kb mennyi idő? Engedély megadása, átírás... kb mikor vehetem át az új autót?


Remélem érthető voltam. :-D


2012. jún. 15. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos nem akarok hülyeséget irni de ha minden jol megy akkor elvileg maximum egy hét!
2012. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 hét, ha a bankban tökölnek akkor 1,5 hét maximum.


Előtte tájékozódj a www.hasznaltauto.hu oldalon, arról, hogy kb mi a piaci értéke az autódnak. Nehogy átverjenek és 3/4 áron számolják be!!

2012. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert hétfőn akarom bevinni a papírokat. Már megbeszéltem a kereskedővel, hogy ez az autó lesz. Akkor ha hétfőn beviszem ezeket és kitöltjük a papírokat akkor csak kb 1 hét mire elhozhatom?
2012. jún. 15. 12:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Annak utána néztem és szerelőt is kikérdeztem mi a véleménye. :)
2012. jún. 15. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, elvileg 1 hét... Nekem a Raiffeisenen-nél 1,5 hét volt.


Egyébként milyen autó volt a régi és milyen lesz az új? :)

2012. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy 12 éves Skoda Fabia volt a régi és egy 3 éves Volkswagen Jetta az új.
2012. jún. 15. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!