Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire teszi tönkre az...

Mennyire teszi tönkre az autot ha nap mint nap macskaköves utan jarok vele melozni es vissza?

Figyelt kérdés
Olyan helyre kerültem ahol annyi a macskaköves ut, hogy össze se birom szamolni. Amellett hogy kirazza a belemet mennyire teheti ez tönkre az autot ha nap mint nap jarok rajta? Jelenleg egy 18 eves ördögszekerrel jarok, es jobbat kellene vennem, de azert nem biztos hogy erdemes jobb autot venni, hogy szetverjem a macskaköven...

#autó #macskakö
2018. máj. 5. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyivel mész rajta és, hogy milyen gumi van az autódon..


ha vékony, gagyi tuning gumi akkor naná, hogy kirázza a beledet is!

2018. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy oldalfalú gumit tegyél rá.
2018. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tíz évig jártam a Thököli úton, nem volt más választásom..Jobb híján 2,2 helyett 1,9-re engedtem a gumit(nem vagyok büszke rá) de a mai napig hibátlanok a gyári lengéscsillapítók, és a futómű többi része is...ja, a toronycsapágyak feladták, azokat cserélni kellett.


bízz a szerencsében, hogy jó alkatrészekkel rakták össze.


más választásod nincs.

2018. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért vicc és nagy szomorúság, hogy 2108ban még vannak macskaköves utcák... Én azokon max 20-30-al megyek, de szerencsére csak néha kell arra mennem és csak pár métert megyek.
2018. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs más választás, lassan kell menni. 20-25 km/h-val kb.
2020. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!