Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldre járok melózni,...

Külföldre járok melózni, milyen autót vásároljak ami megbizható?

Figyelt kérdés
1.2 ig szánnék rá, jó lenne ha fogyasztásban is tűrhető lenne,meg nem állna meg magyar, német között valahol.Meg aztán ne keljen folyton csinálni mert ide kint ezek a dolgok nagyon drágák.És legyen azért tágas !! Segitségeteket előre is köszönöm !

2014. szept. 14. 14:30
 1/6 Granitis ***** válasza:
Tipust nem tudok mondani mivel 3 miullióért láttam normális kocsikat a fiatban meg ezekben én meg nem bízom... a lényeg az hogy mindenképpen dízel legyen mert az megy az örökkévalóságig
2014. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen csak is Dizel legyen az kimaradt !!
2014. szept. 14. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Opel Zafira. Gyakorlatilag elnyűhetetlen.
2014. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Skoda Octavia 1.9 TDI, nem PDTDI, hanem sima TDI.

Mi ilyennel jártunk ki dolgozni, A munkáltatóé volt, hetente váltottuk egymást, 8-an dolgoztunk, 4 itthon, 4 kint, heti váltásban, mi kimentünk, le se állítottuk a kocsit, kipakolás-bepakolás, ők jöttek haza. Ment a kocsi sokat, aztán egyszer meg lett törve, meg már volt benne vagy félmillió km, aztán kaptunk egy másik autót, de én csak egyszer mentem ki vele mert otthagytam a céget.

Konkrétan nem nagyon tudok a szervízeléséről, új volt amikor megkaptuk, de olajcsere 1,5-2 havonta, gumik is, kopó alkatrészek, de nagy gondra nem emlékszem.

2014. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1.9 Sdi
2014. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mire van igényed. Az 1,9 tdi Octavia nagyon jó.


De ha nem számít a kényelem akkor 1,9 D Golf 3. Minimális meghibásodási lehetőség, nincs agyonelektronikázva, nincs mi beálljon benne, mint a modernebb autoban.


Az újabbak már akkor sem indulnak be ha valami apróság tönkremegy, mert letilt. Szerintem a megbízhatóság fontosabb mint a kényelem. Arról nem is beszélve, hogy pályán is 6L alatt jössz ki vele.

2014. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!