Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell kiszerelni az új...

Fúróferkó kérdése:

Hogyan kell kiszerelni az új suzuki swift (gy. Év:2011. nov. ) hátsó lámpablokkját?

Figyelt kérdés

Tolatókamera tápfeszültségét szeretném a jobb oldali hátrameneti lámpa foglalatáról levenni.

Kicsavartam a 2 db M 6-os csavart,amivel rögzítve van,mozog is az egész lámpatest,de alul,ahol a lökhárítóval találkozik az alsó éle még valami fogja,nem engedi.Kérem ,ha valaki tudja a szakszerű mozdulatot,hogyan kell elválasztani a lökhárítótól,segítsen!

Külön megköszönném,ha leírná valaki,hogyan célszerű a jobb oldalon a kárpit alá tenni a tolató kamera vezetékét.



2018. máj. 8. 15:49
 1/2 A kérdező kommentje:

"még valami fogja" Az a valami egy kb 5 mm átmérőjű műanyag,vállas stift

Megfogod a blokkot alsó sarkától kb 50 mm -re balra és a jobb oldalát,az autó oldalánál állva,határozott egyenes vonalú,( nem jobbra-balra feszegetős) rántással magad felé kirántod a stiftet a foglalatából.

A vezetéket a jobb kárpit alá felül kell elvezeti.Nem kell lebontani,csak a kárpit felső szélét kicsit elhúzva alátenni a vezetéket,154-20 centinként ugyanígy tovább menni.

Ugyanezt a tolató cuccot csináltam én is,és pont ilyen gondjaim voltak,

de rájöttem megoldásra.

2023. szept. 26. 08:27
 2/2 A kérdező kommentje:

"még valami fogja" Az a valami egy kb 5 mm átmérőjű műanyag,vállas stift


Megfogod a blokkot alsó sarkától kb 50 mm -re balra és a jobb oldalát,az autó oldalánál állva,határozott egyenes vonalú,( nem jobbra-balra feszegetős) rántással magad felé kirántod a stiftet a foglalatából.


A vezetéket a jobb kárpit alá felül kell elvezeti.Nem kell lebontani,csak a kárpit felső szélét kicsit elhúzva alátenni a vezetéket,154-20 centinként ugyanígy tovább menni.


Ugyanezt a tolató cuccot csináltam én is,és pont ilyen gondjaim voltak,


de rájöttem megoldásra.

2023. szept. 28. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!