Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudom megnézni hogy az...

Hol tudom megnézni hogy az Opel motorkódoknak mennyi az olajfogyasztása? Többi lent!

Figyelt kérdés
Jármű vásárlása előtt vagyok, szüleimnek van egy Opel Zafira A-juk de az eszi az olajat ( X16XEL motorkód) vagyis olyat nem szeretnék venni. Benzineset akarok milyen motorkód lenne a jó?

2018. máj. 9. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen. Az ECOTEC motorokról alakult ki az a vélemény, hogy csipegetik az olajat, de valójában ez sem mérvadó, mert itthon senki nem tudja pontosan mennyi km van egy használt autóban. Sokszor a 150e km-rel eladott gépben már 3-400e km is van és csodálkoznak a tulajok, hogy a sz@r Opel eszi az olajat. Amiket én javítottam és garantált km volt bennük (újonnan vette a tulaj), azok mind 300e fölött kezdték el enni az olajat, függetlenül attól, hogy ECOTEC vagy sima motor volt bennük és ezután már hamarosan gyűrűzni kellett őket.
2018. máj. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt kérdezted, hogy az "Opel motorkódoknak mennyi a fogyasztása"?

Semennyi!

Gondolkozz, mielőtt ilyen ostoba kérdést kiírsz!

2018. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszi a válaszokat, apuméknak 197 ezer KM van jelenleg az ECOTEC-es kocsijukban , márciusban volt műszakiztatva akkor volt olajcsere is azóta az 5 csíkból megevett 2 csíkot.

2. válaszoló: köszi az értelmes válaszod :) értelemszerűen vannak opel motoroknak kódjai.. pl: x16xel x16xe stb. és azoknak az olajfogyasztása mennyi átlagban.

2018. máj. 10. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom nem bírsz elszakadni az alapgondolatodtól. Nem kell megmagyarázni, elsőre is értettem, hogy mit szeretnél megtudni. Arra próbáltalak rávezetni, hogy egy motorkódnak akkor sincs olajfogyasztása!

/se hangja, se CO-tatalma, se csereperiódusa, stb./

Csak egy kód. Teccikérteni? ;)

2018. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!