Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1997-es D22-es Nissan Pickup-h...

Mr.Matuiksz kérdése:

1997-es D22-es Nissan Pickup-hoz külföldről honnan tudnék alkatrészeket szerezni? Azért küldföldről, mert itt belföldön nincs hozzá. (Leginkább alváz kellene. )

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Bemész egy normális alkatrészkereskedőhöz és meghoz neked pár nap alatt bármit, feltéve ha új kell. Ha bontott akkor pedig irány a google és a típus Facebook csoportjai
2018. máj. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alkatreszkereskedonel voltunk, nem is egynel, de azt mondtak hogy nincs magyarorszagon alvaz hozza. Googlen pedig nem talalok normalis oldalt.
2018. máj. 9. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint írtam, "normális" alkatrészkereskedőhöz. Akinek akadály az országhatár ma már nem nagyon fog boldogulni
2018. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a 67%-ossal, lövése sincs hozzá. :-)

Alvázat már márkaszervizben sem fogsz hozzá találni, mert már nem rendelhető (10 évig kötelesek biztosítani hozzá alkatrészt, utána már nem).

Leginkább ebay-t javaslom, folyamatosan, rendszeresen monitorozni kell, hátha felbukkannak az általad keresett alkatrészek. Sok sikert!

2018. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezért írtam a normálisat. Vannak alkatrészesek akik értik a munkájukat...

ˇ69-es mercihez nekem mindent meg tudott hozni az alkatrészesem pár nap alatt még tavaly is...

2018. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt nem az "alkatrészes"-sel van a baj, hanem a típussal. Egy Mercedes-hez, Opel-hez, VW-hez oldtimerként is még simán lehet rendelni alkatrészt, egy Nissanhoz sajnos nem.
2018. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2018. máj. 10. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!