Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel G Astra-t megéri venni?

Opel G Astra-t megéri venni?

Figyelt kérdés
KB 600 ezret szánnék kocsira, annyiért már egész szépeket találni, vélemény?

2018. máj. 9. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen okés. A benzinest ajánlom. Az alkatrész árak aránylag olcsóak, bontva is találsz hozzá bármit mert sok van belőle. Megbízhatónak is mondhatom. Nagyon a rozsda sem rágja őket. Bár ebből a szempontból találhatsz ellentmondásosat könnyen. Nem is annyira nagy a fogyasztásuk és ráadásul nem is olyan vészes a töréstesztjük. Nem erőgép. Kis szürke egerek, amikre ha figyelsz sokáig szolgál. A beltér tud csúnyán kopni. Főleg a kormány és az ajtókárpitok. A 1.2-est lehet jobb kerülni. A lényeg, hogy szerintem megéri. De lehet a 600 mégiscsak kevés lesz nem?
2018. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ennyiért már válogathatsz is. Arra ügyelj, hogy ne legyen nagyon rohadós, ne legyen karambol miatt javított.


A motorja az olyan amilyen, mindenképpen legyen érvényes műszakija legalább fél évig, és a papírjai, törzskönyv is ott legyen az eladó kezében.


Arra figyelj, hogy ne legyen puffos, illetve nagyon gánya javítás.

2018. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amiket néztem még az a Peugeot 307 HDI motorral, nekünk van egy a családba, ilyen astrákból is, ezek eléggé bejöttek. De kiváncsi vagyok persze más véleményére is. Esetleg valami Skoda Fabia/Octavia enyniért?
2018. máj. 9. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért jó az Astra, ha benzinesben gondolkozol akkor Fabia helyett inkább Golf IV legyen a listán
2018. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A jó állapotúak kb ebben az ársávban mozognak, úgyhogy szerintem tudsz válogatni bőven, bár egy multikormányos automata klímásért már lehet többet kérnek. Motorból az 1.6 16v benzines szerintem teljesen rendben van, alkatrész olcsón van hozzá, kisebbet nem érdemes venni szerintem mert autópályán azok már szenvednek csak. A nagyobb benzinesekhez meg úgy hallottam kevesebb alkatrész van, bár lehet ez csak pletyka. Olajat hajlamosak enni, bár ez se mindegyikre igaz. Belterében az egyetlen sarkalatos pont a duda gombjai, hajlamosak elrepedni és beesni.

Februárban egy 1.6 benzinessel tettünk meg 3600 kilómétert (London oda-vissza) gond nélkül. Én csak ajánlani tudom.

2018. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!