Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől fulladhatott le a...

Mitől fulladhatott le a Simson motorom?

Figyelt kérdés

Szóval eddig minden rendben ment egy évig, semmi gond, de most ahogy reggel indulnék szivató, aztán járattam egy kicsit, és elindultam, mentem vagy 50 métert, és lefulladt. Aztán melegítettem még egy kicsit, és igaz kicsit másabb lett az alapjárat (nehezebben pörgött ki), de tudtam vele menni. Jobban is füstölt, de nem volt a füstnek váltóolaj szaga(onnan tudom hogy másik motoromnak teljesen más kipufogógáz szaga lett szimeringesen). Megnéztem otthon, van szikra, jókor gyújt, és a karbi is tiszta.



Két dologra gyanakszom,1. szimeringes?

2. Sűrűbbre sikeredett a keverék? (tudom hogy 4 literhez 1 deci olaj kell) de most több ment, mert nem 4 literhez kevertem, így több ment az olajból.


Tehát a kérdésem az, lehet hogy csak a sűrű keverék miatt produkálta a fenti tüneteket?



2018. máj. 9. 14:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy sokat befolyásol, de azért leírom: kényszerléghűtéses/turbós Schwalbe-ról lenne szó.
2018. máj. 9. 14:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Simson nemszereti a tötymörészést,besokall,fullad, dadog,füstöl,nem megy.

Vidéken ilyenkor keresnek egy csavarhúzót,majd amit talál összes csavart a hülyéje eltekergeti,holott egyszerűen csak hajtani kellene napi szinten.

Menj vele pár kört retekgázon,semmi baja sem lesz.

/2003 óta van simsonom/-mielőtt a sok kis fészbukot megunt nethuszár nekiáll itt okoskodni

2018. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!