Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Injektoroknál minimális...

Injektoroknál minimális gázolaj szivárgás, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tudom ,látatlanba nehéz megmondani,de hátha valaki járt már így : észrevettem, hogy az injektoroknál van egy nagyon kevés gázolaj szivárgás. Mi lehet a gond ? Valaki találkozott már hasonlóval? Az autón egyébként nem vettem észre semmit, szépen jár, halk jó a fogyasztás.

bmw e87 2006 2.0 dízel.



#gázolaj #BMW #szivárgás #injektor #porlasztó #e87 #1es bmw #bmwe87 #gázolaj szivárgás
2018. máj. 10. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Valahol tömítetlenség áll fenn.

Van ott néhány pont ahol ez bekövetkezhet:

[link]

2018. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ilyesmire gondoltam, lényeg , hogy nem valami komolyabb ( legalábbis remélem ) Ma szét lesz kapva..aztán kiderül. Nem akarom így hagyni semmiféleképpen se.
2018. máj. 10. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Tömítéseknél lehet gond, de emiatt még nem feltétlenül éri meg szétszedni, felújítani vagy cserélni. Még vígan működhet így az autó évekig is, tudom, nem szép meg igénytelenség, de akkor is.
2018. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, de hosszú távon ,nem megy jobban tönkre?
2018. máj. 10. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!