Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy butaság lenne?

Nagy butaság lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Autó vásárlás előtt állok. egy 2008as autó a kiszemeltem minden nagyom rendben van vele természetesen a képek alapján állítom ezt jelenleg. Viszont 180 ezer mérföld van benne ami enyhén zavar (igen mérföld mert nem magyarországon vásárolom az autót) . Ha mégis megnézném az autót mire érdemes figyelnem? Gondolok itt például az autó okmányaira papírjaira stb... Mivel tudom ,hogy nem km/mf-re veszünk autót hanem állapotra. Ha nagyon tré lenne motorikusan akkor egy komplett motor felújítás "Újkori" fényében ragyogtatja ? Fényezés nem gond mivel jómagam autó fényező vagyok. Előre is köszi a válaszokat
2018. máj. 10. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valós a futás, semmi szükség felújításra. A jobb motoroknak megfelelő karbantartás mellett fél millió km-nél sincs komoly bajuk. Vannak típusok, amik a milliót is megfutják felújítás nélkül. Egy 10 éves autóban ez reális futás. Állapottól függően jó vétel is lehet.
2018. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezek szerint nagyon beleszerettél ebbe az autóba...valószínű hogy jobbkormámyos.


már csak a márka érdekelne, mert addig...?értelmetlen bármit is mondani..


ködszurkálás lenne..

2018. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen jöhet a savazás és a majd a gatyád is rámegy válaszok mivel egy BMW-ről van szó. (E92)
2018. máj. 10. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyar embör csak Suzukit vesz.
2018. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!