Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 napos jogsival és nem 100...

3 napos jogsival és nem 100 %-osan megbízható aksival, útnak indulni és levezetni 160 km-t, nagy butaság?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Friss jogsival egyhuzamban szerintem még sok lesz a 160 km. Ha néhányszor megállsz közben pihenni, akkor vállalható. Ne siess, mindenre hegyj időt.

Aksi: ha beindul az autó, akkor már tölt a generátor és ha nem áll sokat, akkor újra fog indulni. Ha már otthon nem indul be, akkor úgysem indulsz el. Cseréld ki mielőbb. Bármelyik autósboltban vagy nagyáruházban kapsz. Ne valami bóvli márkát vegyél, hanem minőségit, mert jó pár évig szolgálni fog az autóban.

2018. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem butaság, sőt javasolt. Ugyanis 160 km nem távolság. Az aksi meg elég, ha egyszer beindítja aznap, aztán úgyis feltölti a jelzett táv alatt.


Sikerélmény! az kell ilyenkor. Nyugodtan vezetni, felvenni a forgalom ritmusát, és nem belefutni traffipaxba.


Nem árt, ha van egy töltött telefonod, ami használható is, némi pénzmag, meg az okmányok.


Menni fog, mint a karikacsapás.

Hogy hány napos a jogsid, azt senki nem fogja látni, úgyhogy szerencse fel!

2018. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis milyen az a nem 100 százalékos akkumulátor?

70 százalékos? 10 százalékos?

Az mondjuk jogosítványtól független, hogy műszakilag rendben tartjuk az autót, ha szükséges uj akkumulátor, megvásárolod.

Az meg egyén, és körülmény függő, hogy néhány napos jogsival mi az, ami észszerüen bevállalható, várható-e, hogy olyan helyeken kell közlekedni, amit nem volt módod megtapasztalni.

Pl. aki Budapesten tanult, vizsgázott nagyobb eséllyel közlekedik gond nélkül néhány napos jogsival a fővárosban, mint az, aki Siófokon vizsgázott, és semmi tapasztalata nincs a nagyvárosi nyüzsgésről.

Vagy az a tanuló, aki nem gyakorolta a 90-100-as tempóval haladást, egy forgalmas főúton nem biztos, hogy tud tartósan haladni, koncentrálni - a sebességet is szokni kell.

2018. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapos jogsival vezettem le 230 km-t megállás nélkül😀 majd másnap vissza

Még benne vagy a gyakorlatban, szerintem nyugodtan.

2018. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!