Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is érez ellenszenvet a...

Más is érez ellenszenvet a Toyotákkal szemben?

Figyelt kérdés

2018. máj. 11. 08:26
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet azokkal akik ajnározzák ezeket az autókat alaptalanul. Szinte minden kategóriában gyárt járműveket de messze nem a legjobb az egyikben sem, ahogy ezt sok toyotás állítja.
2018. máj. 11. 08:32
 2/30 dirtboy ***** válasza:
70%

én pont les zarom,neked is azt kéne tenned szerintem.

létezik rengeteg más márka,onnan kell akkor vásárolni mint én is tettem.

2018. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

dedós állítás ez az ellenszenv..

a legtöbb autót a Toyota adja el..akár belsőégésű, akár villany..

nekem csak automata Toyotáim voltak eddig, még soha nem romlott el egy sem. nincs is ellenszenv bennem.


ennyi hülye nem lehet.

2018. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%

mivan, sokat áll a szervizben az "prémiumod"? :)

idegesítő mikor a szomszéd toyotája minden reggel pöccre indul? szerintem nem a szomszéd a hülye :))

2018. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%

"de messze nem a legjobb az egyikben sem..."


Attól függ, neked mit jelent a legjobb.

kényelemben vagy teljesítményben biztos elcsipázza egy merci, de megbízhatóságra a toyota az egyik legjobb.

2018. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Az az idegesítő, amikor a toyo tulajdonos ismerősök ajnározzák a kocsijaikat, miközben ők is járnak néha szervizbe és nem csak a kopóalkatrészek cseréje miatt.

5-10 éves corollákról meg yariskorlól tudok, ahol elekronikai meghibásodások azért voltak rendesen.

Túlértékelt autók ezek én azt mondom.. snassz kinézet gagyi karosszériaelemekkel meg unalmas belső térrel, vezetési élmény 0, bizonytalan futóművek, instabil úttartás

2018. máj. 11. 11:02
 7/30 anonim ***** válasza:
79%
Afrikában is azokat gyötrik, rúgják, eszik, isszák, és működnek, és még oly nagy hozzáértés sincs mint itt.
2018. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Beviz Elek ***** válasza:
69%
Biztos más is, de féltékenységből felesleges szidni.
2018. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%

Ez ideig az orvostudomány nem ismerte a Toyota-fóbia fogalmát, de hál'Istennek jöttél Te, és most már tudjuk, hogy ilyen is van.


/már csak ez hiányzott/ :D

2018. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
25%
Azt hittem kérdező, hogy már csak nekem van ki a tököm ezzel az alaptalan japánautó imádattal, örülök, hogy te is így gondolod, hogy semmivel sem nyújtanak többet, mint más autó, sőt.
2018. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!