Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Toyotákkal mi baja van az...

A Toyotákkal mi baja van az embereknek?

Figyelt kérdés
Nekünk 2002-es Yaris Verso 1.4 D-4D van, semmi baja, rommá volt már törve és még mindig megy. Akkor miért mondják, hogy nem jó egyik sem? A statisztikák mást mondanak... akkor?

2016. febr. 4. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

1. A statisztikák mindig azt mondják, amit a készítője mondani akar. Ebből nem indulnék ki.


2. Minden autóra az ellentábor ezt mondja. A BMW-re, a VW-re stb. Nekem volt sok féle autó, mind jó volt, és mindre hallottam hasonlókat. És egy sem volt igaz. Tehát ebből sem lehet kiindulni.


Ha azt tapasztalod hogy jó, akkor mit érdekel hogy a szomszéd mit mond?

2016. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Nálam a szomszéd szidja az 1000- es swiftjét. Nem tudom miért, de a sószóró motoros hókotrós lánctalpas hómsrós rotációs kapát nagyon jól hsjtja az 1000- es swift motor.
2016. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még soha senkit nem halottam, hogy szidná a világ egyik legmegbízhatóbb márkáját.
2016. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
toyota az egy rakás szar hiszen elveszi a szerelgetés örömét
2016. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdés álkérdés, mert ilyent nem mondanak az emberek. Unaloműzőnek sem jó.


A rommá tört autón el lehet töprengeni.Nem a márkán.

2016. febr. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Toyotára én még nem hallottam senkit panaszkodni!


Öcsém jelenleg Toyota szervizben dolgozik.

Egy napi munkája kb ennyiből áll: Olajcsere, olajszűrő csere, levegőszűrő csere, pollenszűrő csere, műszakiztatás, vonóhorog felszerelése új autóra, szezonban téli-nyári kerék átszerelések, időszakos átvizsgálások, és kb ennyi.

Motort szétszedve utoljára akkor látott, amikor egy francia márka szervizében dolgozott, ott viszont annyit, hogy 1,5 dci-vel, és hajtókarcsapággyal álmodott éjszakánként...

2017. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!