Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elvihetem műszakira az autót...

Elvihetem műszakira az autót ha majd csak szeptemberbe fog lejárni a műszaki vizsga?

Figyelt kérdés
Tudnék venni egy másik autót és a mostanit el akarom adni mert hát minek legyen kettő :D Ha most meghirdetem és meglátják,hogy nemsoká lejár a műszakija akkor a kutya se fog utánna érdeklődni mert azthiszik,hogy rossz és meg akarok tőle szabadulni.De mondjuk ha most levizsgáztatnám máris csábítóbb lenne.Szóval elvihetem?
2018. máj. 12. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeptemberig fel ev van meg. Ha most kezded hirdetni, senki sem fogja azt gondolni hogy uristen biztos sz*r, nem tudom honnan vettel ilyen hulyeseget.
2018. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg aztán levizsgáztatod és még se veszik meg, akkor mi van.
2018. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, semmi akadálya, ugyanakkor nem látom értelmét. Egy műszaki vizsga egyáltalán nem garancia arra, hogy a gépjármű jó állapotban van, így ha én kocsit néznék, ez érdekelne a legkevésbé. Szerintem ezzel sokan vannak ugyanígy. Van egy kolléganőm, aki vett egy használt autót. A műszaki vizsgára lelkiismeretesen vitte, aztán egyszer mmégis csak tönkre ment a motor. Kiderült, hogy mióta nála van az autó, nem volt olaj cserélve benne (amikor néha világított a lámpa, akkor öntött bele). Úgy gondolta, hogy ha az autó átment a műszaki vizsgán, akkor azzal minden rendben van. Ennél nagyobbat nem is tévedhetett volna. Szóval utána volt egy majdnem friss műszakival rendelkező, de motorhibás autója. Remélem érted, hogy mire akarok célozni ezzel. Ha gyorsan túl akarsz adni az autón, akkor a számlákat (olajcsere, vezérléscsere, szűrők, stb.) szedd szépen össze egy helyre rendezetten (ha eddig nem így volt, én erre nagyon kényes vagyok), hogy gondos tulaj látszatát kelts (utólag számlákat gyártani nem túl fair dolog). Én fél éve adtam el az előző autómat, amikor jöttek az érdeklődök, egy mappával vártam őket ami az összes elvégzett kötelező dolgokról és kisebb javításokról szóló számlát tartalmazta. Még csak nem is alkudtak, két nap alatt elment a gép, a mappát pedig odaadtam a kocsi új tulajdonosának.
2018. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen,elviheted
2018. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, elviheted. Senkit nem érdekel, ha előbb viszed.

Nem kell megmagyarázni. Ha bájosan szól a kisasszony, akkor bájosan elmondod, hogy külföldre mész..

2018. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én mikor 1 éve vettem ezt a kocsit friss műszakival vettem.Nekem pl.mérvadó az,hogy egy kocsin meddig van műszaki mert ha megveszem és vinnem kell vizsgáztatani és nem megy át akkor máris buktam vele.De kinek mi.
2018. máj. 13. 01:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te vagy minden nepper álma :) A lényeg, hogy a papír rendben legyen, hiszen mind tudjuk, hogy attól lesz egy autó közlekedésre műszakilag alkalmas állapotban. Ja, nem.
2018. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!