Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen egyterű használt...

Milyen egyterű használt benzines autókat érdemes megnéznünk, ha az alábbi szempontok alapján szeretnénk vásárolni?

Figyelt kérdés

5-8 éves benzines egyterűt szeretnénk venni, 5 vagy 7 személyeset.

Fontos szempont, hogy:

- 5 felnőtt akár hosszabb úton is kényelmesen elférjen benne,

- a hátsó utasülések külön-külön állíthatóak (előre-hátra, háttámla dőlésszöge) legyenek,

- az utasok lábánál a padlólemez teljesen vízszintes legyen,

- megbízható, alacsony fogyasztású motorja legyen, vállalható szervizintervallumokkal (olajcsere, fontosabb alkatrészek cseréje, ...)


Milyen gyártmányokat és típusokat/modelleket érdemes megnéznünk?


Úgy tudom, a Renault-nak és a Cetroen-nek vannak ilyen modelljeik, de nem tudom melyikek azok (évjárat, modell).

Más típusú autók is érdekelnek, nem a márka a fontos.



#benzin #megbízható #egyterű #használt autó vásárlás #külön-külön mozgatható hátsó utasülések #alacsony fogyasztású motor
2018. máj. 13. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Benzines nagy szekrény meret keveset fogyasszon. Ahamm.. kicsit ellentmondásos
2018. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

VW Sharan, VW Touran, VW Golf Plus, Seat Alhambra, Opel Zafira, Opel Meriva, Ford Galaxy/S-Max, Mazda5, Honda FR-V.


Franciákat nem ajánlom, de a teljesség igénye nélkül: Renault Scénic, Renault Espace, Citroen C4 Picasso, Citroen Grand C4 Picasso, Citroen C3 Picasso.

2018. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A családban volt Zafira is meg Sharan is , de mindkettőtől hamar megszabadultak. Pedig újonnan vették.

Viszont van Peugeot partner , ez szinte erre a célra tökéletes. Igaz 5 személy ,de nagyon tágas kényelmes.

2018. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


1. hozzászólónak:

- Természetesen nem arra gondoltam az alacsony fogyasztással, hogy termelje a benzint. :) Inkább arra, hogy a méreteihez, adottságaihoz mérten a hasonló paraméterű és korú autókhoz képest korrekt legyen a fogyasztása.


2. hozzászólónak:

- A felsorolt autók mindegyik évjáratára teljesülnek a fontosnak írt szempontjaim?

- Miért nem ajánlanád a francia autókat?


3. hozzászólónak:

- A Peugeot Partnerben nem csak osztottan dönthető a hátsó üléssor? Úgy rémlik, hogy ennek nem vízszintes a padlója az utasülések előtt, és nem 3 különálló ülése van hátul. Rosszul gondolom?

- Miért váltak meg a rokonaid a Zafirától és a Sharantól?

2018. máj. 14. 07:08
 5/7 anonim ***** válasza:

"Partnerben nem csak osztottan dönthető a hátsó üléssor?"

Nem tudom mit akarsz kérdezni.

1 ülés külön és 2 ülés egyben dönthető.

A hátsóülés sor előtt tök egyenes a trepp.

2018. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lényegében azt kérdeztem, amit válaszoltál is.

Tehát a hátsó üléssor csak osztottan dönthető 1/3-ad vagy 2/3-ad arányban, de más állítási lehetőség nincs. Azaz külön nem mozgathatók előre-hátra, úgy mint az első ülések.

Az viszont jó, hogy teljesen vízszintes a hátsó sor előtti padlólemez. Köszönöm. Rákeresek az autó méreteire és egyéb adataira. Még egyszer köszönöm az infókat.

2018. máj. 14. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz májusi kérdés, de vegyél egy Chrysler Grand Voyagert, nagy tágas, variálható, nagy motorral.
2018. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!