Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cserélnem kell az autó egyik...

Keret0 kérdése:

Cserélnem kell az autó egyik kerekéknél a féktárcsát és fékbetétet. Ilyenkor mindegyik keréknél ki kell cserélnem? Vagy esetleg csak az adott tengelyen lévőket?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég párba cserélni. Sőt ha a másik rendben van még azt se fontos.
2018. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fékbetét az adott tengelyen mindenképpen. Tárcsát már nem biztos, bár ha csak nem baleset miatt kell cserélni az egyik oldalon, akkor valószínűleg a másikon se lehet túl jó állapotba. Ha valami oknál fogva mégis jó a másik tárcsa, akkor az akár maradhat is.
2018. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Általában egyszere szokás ki cserélni én azt javaslom hogy egyszere csered vagy le ugye bár ha csak egy kereken cserész le és fekezzel az frissen cserélt féken lévő kerék jobban fog mint a másik és ugye bár már nem is hangzik olyan jó nem ? :D egy gépjárművllamlsagis :)
2018. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én tengelyenkét cserélem. A féken nem spórolunk.
2018. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én ugy vagyok vele ha valamit csinálok akkor az legyen normális munka :D :)
2018. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindkettőt , sőt a hátsókat is megvizsgáltatnám . Azt megnézhetik hogy fel lehet e még szabályozni a tárcsát és olcsón teszik megéri e .
2018. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat akkor azon a tengelyen mindenképp ki cserélem.

:D

2018. máj. 13. 21:05
 8/11 anonim válasza:
Egy tengelyeken levő féketet tényleg egyszere cseréd le és nézesd a másik tej helyen lévő fekkek tarcsat alapotat is :)
2018. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha csak az egyik oldalt zabálta le a féket, akkor érdemes megnézni a féknyerget/féknyergeket mert vagy egyik fog jobban vagy a másik nem fog. Egy felújítás árban nem vészes.
2018. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tárcsát csak párban tudsz venni, betétet is, így elég adott, hogy párban cseréled.
2018. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!