Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson hiba gáz adásra?

Simson hiba gáz adásra?

Figyelt kérdés

Van egy s51 es 60 as hengerrel szerelt motorom aminek fel merült most az a problémája hogy kis gáz adásra reagál nagy gáz adásra nem csinál semmit csak tortyog vagy durrog nem akar meg indulni.

Előre is köszönöm a válaszokat további szép napot, széles útat!



2018. máj. 16. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Karburációs hiba.
2018. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kevés benzint kaphat? Mert igazából alapjarat lett csak rajta állítva mert nem volt gondolom nem az miatt
2018. máj. 16. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha durrog is akkor bizony nem kap elég benzint. De annyira nem hogy az nem lehet az alapjárat beállításának a hibája.
2018. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Működött előtte jól de rá lett kötve a világítás kábel utána nem adott szikrát szét szedtem le vettem az alaplapot vissza és jó volt ( persze a világítás kábelét ekkor nem dugtam rá előtte ha lehúztam úgy sem volt jó) szikra van motor indul alapjárat állítás mert nem az enyém volt a gép és nem volt alapjárat. Be állítottam mentem vele egy kört és akkor keletkezett ez a probléma. :/
2018. máj. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!