Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyibol milyen autot ajanlotok?

Ennyibol milyen autot ajanlotok?

Figyelt kérdés

1misi lenne ra amiben benne van az atiras,eredet vizsga es minden ami szukseges.

Mindenkepp valami japant szeretnek ami nem swift.

2002 utani evjarat, legalabb 1.5-os motor ami erdekel. Leginkabb varosban maszkalosnak szeretnem, de ha odalepek akkor azert vanszorogjon 😃

Mit ajanlotok?



2018. máj. 17. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
G Astra, Focus I, Golf 4, Octavia I, Toledo, Leon... kb. ennyi ami nem Swift.
2018. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem is japan 😃
2018. máj. 17. 11:51
 3/12 Beviz Elek ***** válasza:
Lexus IS200/Honda Accord. Ezek szedánok, de teljesen jók városban. Ha kis cirkáló kell, akkor Corolla.
2018. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jézus, ajánlotok ám mindent! Swift helyett Lexus meg Accord, mint alternatíva? :)

Szerintem te Honda Civicet keresel. Motor tekintetében kellene leghamarabb kompromisszumot kötnöd, mert Civicből is 1,4-esből van a legtöbb.

Ha nem a Honda, akkor Toyota Corollát javasolnék. A Mazdáknál a rozsdásodási hajlam a gond, a Nissant meg nem tartom japán autónak, amióta összeálltak a Renault-val.

Egyébként jó az elképzelésed, hogy japán autót keresel.

2018. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nezegettem a lexus is/200-akat is, de 1.3 misinel indul. Azert japanban gondolkodok mert meg ha szarra is megy, annyi alkatresz van mint a szemet. Mazda mx5 1.6 16v-rol mi a velemenyetek?
2018. máj. 17. 12:31
 6/12 A kérdező kommentje:

#4


Az egyetlen ok amiert nem veszek 1.4-est, az az hogy annyit latok belole hogy undorodok mar tole. Mivel fiatal vagyok, es azert szeretek lepegetni, valoszinuleg en is megkapnam a "1.4 kocsog hondas kisgyerek" titulust. Mondjuk annyira nem erdekel, de az 1.4 civic tenyleg csak akkor ha nem talalok mast. 😄

2018. máj. 17. 12:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Mazda MX-5-ből 1,5 millióért nagyon nézd meg, hogy mit veszel, mert az NB-k rohadnak nagyon. Egy haverom vett 1,3-ért, ő most viszi majd karosszériáshoz, meg ilyen-olyan javításokra. Úgy számolja, hogy 2 millióban áll majd meg. Szerintem is 2 milliótól érdemes MX-5-ösöket nézegetni. De keresgélj, és ha találsz jót, akkor gyere velünk autózni, nekem is az van :)
2018. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 D. Brasco ***** válasza:
Mondjuk mx5-öt városba mászkálósnak biztos nem vennek,mert ott semmi ertelme annak az autonak!Akkkr tenyleg valami corolla vagy civic!
2018. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Beviz Elek ***** válasza:

#4

Nem Swift helyett kellett alternatíva, hanem japán ami nem Swift. Nagy különbség

2018. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1 millióért csodát ne várj, tényleg a Civic lenne a legjobb választás. Mx5 egy fantasztikus autó, de pont nem városba való szerintem, meg hát ugye 2 személyes és cabrio. Meg abból kicsit dragabbat kellene nézni.
2018. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!