Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első bölcső szét van rohadva....

Első bölcső szét van rohadva. Lehet még vele közlekedni, vagy felejtős? Képeket linkeltem. Cseréje mennyibe kerül? Suzuki Baleno 1.6 GLX

Figyelt kérdés

[link]



[link]


[link]


2018. máj. 20. 15:28
 1/6 A kérdező kommentje:
A "K" betű után töröljétek az "M" betűt a linkből. Sajnos nem engedélyezi az oldal a képfeltöltés.eu-ról való linkelgetés, ezért kénytelen voltam beleszerkeszteni egy "M" betűt.
2018. máj. 20. 15:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül nem engedélyezett onnan linkelni, vírusos a weblap. Jobb ha senki nem nyitja meg.


Attól függ hogy mennyire van szétrohadva. Ha csak felületi rozsda akkor még használható lehet, de ha már annyira vészes a helyzet hogy ha mondjuk egy csavarhúzóval megpiszkálod és az simán beleesik a bölcsőbe, akkor azzal már 1 métert sem lenne szabad menni.

2018. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Evvel már kb 1 métert sem.

Sajnos ezek a Baleno-k ilyenek.

Az első futóművet tartja, ha ez törik, összevissza áll majd az első futómű, és hatalmas baleset.

Sosem értettem néhány autógyártót, akik az ilyen létfontosságú alkatrészeket ócska anyagból csinálják.

Lakatolni is lehet elvileg, bár nem tudom....újonnan kb az autó ára: [link]


De más is járt így:

[link]

2018. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te jó ég! :O

Tényleg nem túloztál azzal, hogy szét van rohadva. Én ezzel max a legközelebbi szervizig mernék elmenni nagyon óvatosan lépésben.

Így nem használnám az tuti!

2018. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy kicsit lyukas volt a közepe (a tiéd nagyon durva) műszakin derült ki, nem engedték át,de szerencsére nem is buktatták meg, lerendeztük,hogy egy ellenőrzés volt mivel még 2 nap műszaki volt az autón. Lakatos megcsinálta.

Ha okos vagy és nem kockáztatsz akkor inkább nem közlekedsz vele.

2018. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


Még 2 lengéscsillapító előre (KYB persze) és 120ezerből 10 évre le van rendezve a kocsi eleje.

2018. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!