Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki jönne majd robogózni?

Ki jönne majd robogózni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Budapesten lakok a 22. Keruletben

Lassan megvan a jogsi es szeretnek menni robogozgatni ide oda

Lenne valakinek kedve hozza?

Kymco agility 50 4t-m van



2018. máj. 20. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam Budapesten ide-oda robogózni. Reggel 5.30-kor elindulok otthonról, 14.00-kor meg vissza. Más értelme nincs. Csak úgy menni vele borzalom. Főleg dugóban mikor az autósok le akarnak tolni az útról.

Ha még nem ment el a kedved tőle, akkor mondjuk elmehetsz vele boltba, igaz vagy 5x kell fordulnod.

2018. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha borzalom vele menni minek használod?

Ha borzalom akkor valószínűleg nem jársz vele jó, szép, érdekes helyekre ,utakra.

2018. máj. 21. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem is a robogó kb. egy fél óráig élvezetes.

Egyébként meg hangos, büdös és cserébe még nem is megy jól. Összességében semmi élvezetes nincs benne.

2018. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2: Való igaz, nem járok vele szép helyeken. De ez abból adódik, hogy 20-30 kilométeres körzetben nincsenek ilyenek (meg mehetnék vele akár a Grand Canyon mellett is, attól még vezetni nem lenne továbbra sem jó). Annál többet meg nem fogok vele menni az biztos. Amúgy munkába járásra használom és azért mert olcsó és gyorsabb mint a tömegközlekedés.
2018. máj. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom hogy így gondoljátok
2018. máj. 21. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!