Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem hűt a klíma?

Miért nem hűt a klíma?

Figyelt kérdés
BMW E46-nál nem hűt a klíma, csak meleg levegőt fúj.Úgy hallottam, hogy ha nincs benne gáz akkor be sem kapcsol a komprsszor, ami nálam nem is megy így. Akkor valószínűleg csak utántöltés kellene neki?

2018. máj. 21. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Szökik belőle a gáz, nincs benne,hibás nyomásszenzor,hibás klímakuplung, elektromos hiba, ezer és egy oka lehet....
2018. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elszökött a hütőközeg, szar a klima kompresszor, stb..
2018. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és tényleg igaz E46-nál, hogy ha nincs benne gáz akkor be sem kapcsol a kompresszor? E46 tulajtól hallottam....
2018. máj. 21. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindre igaz.
2018. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem az Audiban a ventilátor nem indult el, ezért pár másodperc után kikapcsolt a klíma.


Több oka lehet, biztosra nem tudjuk megmondani mi a kocsid baja.

2018. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bent a gomb az bekapcsolva marad nálam, hallani hogy a klíma rendszeréből fújja a levegőt, csak hideg helyett meleget.
2018. máj. 21. 11:51
 7/10 A kérdező kommentje:
Elől a hűtőn látszik itt-ott kisebb benyomódások a bordán, nem tudom, hogy ez már lyukat jelent-e, vagy csak a bordák sérültek néhány helyen.
2018. máj. 21. 11:53
 8/10 anonim ***** válasza:
A klímaszerelő megmondja a választ, már ha van még szabad kapacitása ilyenkor.
2018. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Klímatöltő kiszív mindent, majd telenyomja zöld festékkel és sima levegővel, ha nyomás csökkenést érez hogy szökne, megáll ERROR-al. Kis benyomások a hűtőbordán normális, sok kavics az útról átmegy a lökhárító műanyag rácsain, ez nem hiba.

Minden kocsiban pedig ha nincs gáz, akkor nem indítja a klíma motort, de ezt halhatod ha fel van nyitva a kapota, gomb megnyomáskor egy kattanás, ha nem kattant akkor nem indul a klíma motorja.

2018. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja még annyi ha jól fel van töltve, BMW-ben nem tudom de VAG kocsikban itt:

[link]


Ha megfogod nyáron is, jéghideg, tapad rá a kezed, annyira le van fagyva. Akkor jól megy :)

2018. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!