Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kopog bal elöl?

Hargitai János kérdése:

Mi kopog bal elöl?

Figyelt kérdés

Nagyobb útra készülünk és gondoltam elötte elvisztem a kocsit egy szervízbe biztos ami biztos... meg amúgy se árt ha néha ránéz valaki.

Bevittem felemelték kézi rrángatásos módszerrel meghatároztrák hogy 2 torony szilent és jobb lengőkar.


Nagysokára elkészültek a munkával na azóta kopog valami bal elöl, ha pl áthajtok egy szokásos csatorna fedőn vagy kisebb úthibán.

Mondanom se kell a szervíz elött néma csendes volt a futómű.

Azóta egyszer már vissza vittem nekik, azt mondták tudtak húzni valamit a lengőkaron (kitudja melyik oldalon)

Minden estre úgyan úgy kopog. És ami talán árulkodó jel a főnök 8 kilóméteren tesztelte a kocsit de nem hallotta...


Peugeot partner 1,6 benzin 2003


Tud valaki esetleg egy normális szervízt ha ők nem tudnak vagy akarnak foglalkozni vele?

Az indulás időpontja vészesen közeledik!



2018. máj. 21. 11:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!