Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék hallgatható zenét...

Szili981 kérdése:

Szeretnék hallgatható zenét varázsolni az F Astrába. Valami tipp?

Figyelt kérdés

Adott a családban egy 2000-es 1.4-es Opel Astra F. Gyári hangszórókkal, valamilyen után gyártott pioneer fejegységgel. Annyi a gond csak vele, hogy se usb csatlakozó, se aux nincs rajta. Maradna a transzmitter mint megoldás, de azon keresztül nagyon rosszul szól minden. Valakinek van esetleg valami jó tippje, milyen fejegységet érdemes használni a gyári F Astra hangszórókhoz, amiknek egyébként nincs nagy bajuk, mivel a rádióval nem hangzik rosszul. Gondolom senki nem költött 30-40 000ft-os megoldásra ebből a szempontból, szóval ezért is várnám az esetleges tippeket.


Előre is köszönöm a segítséget! ;)



2018. máj. 22. 11:58
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Nezzel a jofogason vagy valamilyen börze oldalon egy jobb fajta újabb fejegyseget amin van olyan bemenet ami neked kell......tizenegynehányezerert mar nagyon jok vannak
2018. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fejegység lesz a megoldás. újan 25 egy márkásabb usbs auxos, de talán használtat is találsz.
2018. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sőt, már 15-ért van pio, hasonlót vettem kb 8 éve, az jól szólt

[link]

2018. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a 25 ezres darab nagyon megtetszett. Igazándiból nem saját autóm, de használom egyszer-egyszer, nekem pedig kell, hogy szóljon valahogy a zene. Rádiót nagyon nem szeretem sajnos. Kicsit "soknak" tűnik a 25 000ft, de tudom persze, ha valami jó, akkor az drága. Plusz sajátba is átemelhető lesz egy pár év múlva, ha jól sejtem.

Köszönöm a válaszokat ;)

2018. máj. 22. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!