Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély vizsga, engedékeny...

Elsősegély vizsga, engedékeny biztossal?

Figyelt kérdés

Lassan vizsgázok vezetésből,de még nincsnen elsősegély vizsgám.

Tudtok olyan helyet Budapesten ahol nem olyan szigorúak, esetleg könnyen át lehet csusszanni. Tudom tudom meg kell tanulni. De most ez van. Legjobb ha nemrég vizsgáztatok és úgy írtok tapasztalatot.

Köszi



2018. máj. 22. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést...

Én miután vezetésből sikeresen levizsgáztam akkor kezdtem neki az elsősegélynek. A legkönnyebbel zártam a sort,mert aki elsősegélyen megbukik az kb meg is érdemli, sokat nem tanultam rá mert annyira adta magát és a felével amúgy is illik tisztába lenni

2018. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a felével amúgy is illik tisztába lenni.. ezt úgy értem,hogy már alapból tudni mert rengeteg olyan dolog van benne amit már tud az ember belőle. A másik fele ami új meg részletesebb pikk pakk megmarad
2018. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég nevetséges a kérdés, már ne haragudj :-)

A közúti elsösegély vizsga nem egy bonyolult valami, nem megműteni kell a segítségre szorulót, annyit kell tudni, hogy a mentők kiérkezéséig hogyan segithetsz úgy, hogy ne árts neki.

Ezért kötelező az újra élesztés bemutatása, mert az valóban életmentő lehet, a villámkérdések meg egyszerű feladatok.

Persze kell néhány órát tanulni, de nem napokat, heteket igénybe vevő felkészülést várnak el.

Azt meg előre honnan tudod, kikből állnak majd a vizsgáztatók, és éppen milyen kedvükben lesznek engedékenyek?

Vöröskeresztes aktivisták vizsgáztatnak, az elnök általában egy mentős tiszt, nem egyetemi tanárok elött kell beszámolni.

2018. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hovarju ***** válasza:
100%

A vizsgát nem megúszni kell engedékeny biztossal, hanem meg kell tanulni az anyagot!


Nem egy nagy ördöngősség a dolog. Az újraélesztést és a stabil oldalfekvést tudni kell.


Jelentezz be egy tanfolyamra. Ahová én jártam, egy nap alatt leadták az anyagot. Reggel 10-től este 8 ig.

Egy mentő orvos tartott oktatást és addig nem engedett el senkit, amig nem tudta újraéleszteni az ambull babát.

2018. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pont ezek a válaszok nem érdekeltek.

A kérdésre, hogy hol van olyan hely ahol nem veszik olyan nagyon szigoruan a dolgot,nem kaptam választ

De köszi azért a semmit

2018. máj. 23. 21:01
 6/6 anonim válasza:
Ilyen hely szerintem nincs. Én a magam részéről a Mester utcát ajánlom, kicsit engedékenyebbek mint másutt. Az alapfeladatokat viszont itt is tudni kell.
2018. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!