Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után be kell mutatni az elsősegély kártyámat az NKH-nál vagy a kártyával már mehetek az okmányirodába?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola ahol vagy elküldi az NKHnak szkenelve.(90%ban)
2018. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okmányirodába azt mondták, hogy be kell vinnem az NKH-hoz azt a lapot amit a forgalmi vizsga után kaptam, az elsősegély kártyámat meg a 8 osztályos bizonyítványomat is. Nem tudom miért nem birják ezeket elintézni gépen keresztül...
2018. jan. 18. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Elszokták intèzni! Mond azt h minden megvan. Oszt akkor csinálja.
2018. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam én bármit, azt mondták, hogy nem küldte át az NKH az igazolást vagy mit úgyhogy be kell menjek és minden létező papírt bemutatnom hogy aztán majd átküldjék az adatokat gépen az önkormányzatnak. Komolyan mondom szánalmas amit az ügyintézéssel kapcsolatban művelnek.. Előre látom ahogy az NKH-nál értetlenül fognak rám nézni, hogy minek hoztam én be ezeket ők már elküldték.
2018. jan. 18. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam,okmányiroda nem kezdte meg az igénylést,amíg be nem mentem az NKH-ba,és mentem vissza a vizsgaigazolással.De akkor neten miért írják,hogy már nem kell bemenni???!
2018. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem az volt a menet december közepén, hogy sikeres forgalmi vizsga után 3 munkannapal meg kellett látogatnom NKH-t(csak az elsősegély kártyát kértek el meg a szemelyimet.), ott kaptam egy hosszú kezezzel kiírt számsort és azzal kellett mennem az okmanyirodaba, ahol megkezdték az okmány kiállítását. Ha nem mutattad be a bizonyítványt a KRESZ vizsga folyamán akkor azt is be kell mutatni az NKH -nal.
2018. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az elsősegély kártyát meg a személyit bemutathatja más is helyettem ha írok meghatalmazást? Nem nagyon férne bele a nyitvatartásuk az időbeosztásomba.
2018. jan. 19. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,én is meghatalmaztam valakit,és elég a kézzel írott meghatalmazás.De fontos,minden adatod legyen rajta,és a személyid fénymásolata is!
2018. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!