Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a Nav által...

Mit gondoltok a Nav által lefoglalt és árverésre bocsájtott járművekről?

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A pirosak jok
2018. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ritka amelyik jó állapotba van, a többség egy nagyk.ka...vagy csak én nem találtam elfogadható állapotút 4 hónap alatt még ott is nézelődtem.
2018. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mennyire lehet a kikiáltási árhoz közel elvinni ezeket? Fényezési hibát, horpadást nem nehéz javítani. Motorikusan általában mennyire lehetnek rendben?
2018. máj. 23. 20:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezeket mire te megveszed szétszedik és eladogatják alkatrészbe.
2018. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Motorikusan nagyon jók. Nyilván nem ezekre fognak költeni. Még olajat se cserélnek benne. Megy amíg megy.
2018. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem teszik tönkre, sőt ezek olyan autók amiket nem akartak eladni, tehát jók, ha kárt tesz benne az adós akkor bűncselekményt követ el, és azt le is üli.


Ha vennék autót én biztosan lefoglaltat vennék majd kérnék rá egy új rendszámot, meg tennék bele PAJZS technológiát és boldog lennék. :)

2018. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van olyan ami évekig áll, plusz nincsenek papírjai. Hiába jó árú, ha kb egy vagyon lepapíroztatni, meg életet lehelni bele.
2018. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lelakott ócskavasak, elég megnézni a képket róluk.
2018. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyilván a normálisabb kategóiára gondoltam. Egy Jetta 6 vagy egy Passat 7 csak nem akkora ócskavas.
2018. máj. 26. 16:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, lehet az egy Porsche Panamera is ha egyszer szakadt, évek óta rendszám nélküli szétázott szétfagyott, rozsdás, koszos állapotban kerül árverésre, közel olyan áron, mint amennyiért amúgy is meg tudnád venni...


Most is van egy Audi A8 N-es rendszámmal, 500 ezer körül, csak épp mire lepapírozod meg rendberakod, ott vagy hogy megveszed tulajtól inkább...

2018. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!