Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Láttam a kapcsolási rajzokon,...

Láttam a kapcsolási rajzokon, hogy a simson s50n motorja 6v feszültséget képes fejleszteni. Megoldható lenne-e az, hogy 12v os izzókat használjak? Ha egy 12v os akksit teszek bele az mivel jár egy 6v-os rendszerben?

Figyelt kérdés
Milyen alkatrészek szükségesek hozzá?

2018. máj. 24. 22:55
 1/4 anonim válasza:
Megoldható, működni fog az index, a lámpák, a duda(ha van) de vigyazz hogy minden fogyasztó legyen 12V különben szét sütöd a rendszert... A másik meg az hogy a 6voltos generator nem (vagy csak elképesztően lassan tölti a 12voltos akksit) gondolom nem szeretnéd ha egyszer a semmi kozepen hagyna ott
2018. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 voltos gen nem fogja tölteni az aksit.
2018. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld. Nem lesz jobb semmivel a világítás, mert a fáradt lendkerékmágnes nem képes nagyobb indukcióra. Ha (valamelyest) jobb világítást akarsz, akkor lendkereket kell cserélni. Vadi újra persze. De az megint rizikós a kínai alkatrészek miatt.
2018. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kgpassat ***** válasza:
Ha esetleg nem tölti fel az akksit, akkor miért is hagyná ott bárhol? Nem igazán értem a válaszokat.
2018. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!