Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltós minden autótíp...

Automata váltós minden autótípusnál drága ha elromlik?

Figyelt kérdés

2018. máj. 25. 17:05
 1/5 anonim válasza:
Igen.
2018. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Váltója válogatja.

Volt olyan eset is, ahol olcsóbb volt egy balesetes autót bontásból megvenni, és áttenni a váltót, mint a javítás..

hát nem olcsó egyik sem.

2018. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél olyat ami bevált és 10+ évet kitartott, DSG váltók a Német kocsikban nagyon megbízhatóak. Csak olajat kell cserélni 60e után hogy váltson, amúgy pedig nemromlós.

Gondolom ez a Franciáknál nem így van, biztos romlik... :D

2018. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Szerviz kérdése is. Volt, hogy 150 ezerbe került a javítás a tuti szerelőnél, majd egy amicsi autójavítóban majdnem ugyanez 26 ezer. Japán autóról beszélek.


Az előttem szólót sajnos meg kell cáfolnom. Az 5 éves VW Jettám 125 ezer km-t ment, majd gyakorlatilag úgy széthullott a DSG váltója, hogy a szakszerviz közel 2 millát akart legombolni érte. 1.6-os dízelről beszélünk, esélytelen széthajtani, de nem is vagyok az a suhanc típus 2 gyerekkel a hátam mögött.

2018. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában nem romlanak el..de ha igen akkor H-országban kevés szakértő van hozzá. Nekem a magát "szakinak" nevező

a Cherokeem váltó-javításért 300.000,-et akart zsebelni.

Az interneten körbenézve Horvátországi /Eszék/ szervízbe

vittem és 7000,- /hétezer/-ért kicseréltek egy jeladót.

2018. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!