Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autonak mit ajánlotok...

Első autonak mit ajánlotok 1700000ft ig? De lehet furgon is. Én inkább furon fele mennék el (vivaro, transit).50-60km mennék vele naponta néha hosszab utakra is. A lényeg hogy legen nagy és ne legyen horror drága az alkatrészek hozzá .

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ford Galaxy? VW Sharan? Seat Alhambra? Opel Zafira?
2018. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aha csak például a zafirábol vagy a seatbol milyen motorral érdemes venni
2018. máj. 5. 18:10
 3/10 A kérdező kommentje:
És a renault secinről mi a vélemény
2018. máj. 5. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Francia kocsit (Renault) felejtsd el, ha nincs pénzed szervizre. A Ford is hasonló helyzet. De minek neked furgon első autónak? Mire kell? Kombiba nem gondolkoztál? Toyota Corolla, Toyota Avensis kombi... De ha már furgon, akkor VW Sharan, VW Touran, vagy Seat Alhambra.
2018. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Furgon azért mert mindig is untam hogy egy személyautoval nem lehet nagyobb dolgot szállítani volt már rá példa csak gondoltam hogy nem is mindig de egyszer keljen vinni valami nagyot.Meg hogy ne álljon ürese átt akarom allakítani ilyen szabadidő autonak.De csak ezis egy gondolat hogy a ketőbből melyik
2018. máj. 5. 22:46
 6/10 anonim ***** válasza:

A Scenic csak egyterűnek néz ki, de egyébként kicsi autó.


De ha szabadidő autónak szeretnéd, egy VW Transporteren is elgondolkodnék. Egy jól bevált 1.9 dízellel. Csak sok sikert olyat kifogni amiben nincs benne a Hold-Föld táv többszöröse.


Vagy a fentebb említettekből keresnék olyat ami könnyen kivehető hátsó üléssoros. Azt hiszem a VW Touran olyan.

2018. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aha értem gondolkozok rajta
2018. máj. 6. 10:12
 8/10 A kérdező kommentje:
Toyota hiace vélemény
2018. máj. 6. 17:46
 9/10 A kérdező kommentje:
És az opel vivarolról vélemény tapasztalat
2018. máj. 6. 23:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha be akarod rendezni, hogy esetleg aludni is kényelmes legyen, akkor a Vivaro jó ötlet. Szőgletes, könnyen berendezhető
2018. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!