Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen headset ajánlott...

Milyen headset ajánlott motorozáshoz?

Figyelt kérdés
Olyan eszközt keresek amit nem szükséges telefonhoz párosítani, hanem csak a két headset lenne kapcsolatban. Motorozás közben határban használnánk. Elég egy olcsó eszköz aminek megfelelő a akkumulátor kapacitása, hangminőség nem fontos.

2018. máj. 27. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyiket sem szükséges a telefonhoz párosítani. Az csak lehetőség zene hallgatáshoz, gps-hez, telefonáláshoz. Wish,aliexpress, ebay, stb oldalakon beírod,h "intercom" aztán kiválasztod a neked megfelelőt.
2018. máj. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én aliexpressről vettem FodSport v6 típusú headsetet. 1 doboz ára kb 23 ezer forint, 2 db van benne. Már egy éve használom lassan, nagyon nagy megelégedésemre. Akksi nem tudom, meddig bírja, mert eddig nem merült le, legtöbb amíg használtam, talán 10 óra lehetett. Mobillal is lehet kötni, és akkor GPS is fülbe jön, illetve hívások is. Sok szakadó esőt túlélt már, azzal sincs baj. Hangminőség nem jó, zenét hallgatni kevésbé lehet, kicsit olyan zenénél, mintha egy kút mélyére tettek volna egy 300 forintos hangfalat. 120 km/h-ig használható egy normálisabb bukóval.
2018. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!