Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féltengely csukló porvédő...

Féltengely csukló porvédő gumiharang, milyet? Suzuki Ignis 1.3 DDiS

Figyelt kérdés

Milyen márkájú porvédő gumit vegyek? Néztem Milyenek vannak, Gomet, Ashika, Febi, Autofren Seinsa (ctrl c+v) ,

SKF (Ez univerzális, nem tudom mit szól a szerelő ha ilyennel állítanék be.) , Nipparts (ez nincs készleten)

A baj hogy szorít az idő ,mert legkésőbb péntekre kell az autó.

Melyik márkájút vegyem meg, amelyik minőségileg kitart legalább 1 évet?

Nem rég lett cserélve, már azt hiszem nipparts volt, de ebben nem vagyok biztos 2-3 hetet bírt (tegnap,szombaton szakadt ki), pedig nem kapott semmi komolyabb megpróbáltatást.



2018. máj. 27. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az nem lesz jó úgy. :(

Mondjuk a szerelőnek tökmindegy, nem az övé az autó...

Vagy megcsavarodott, és úgy rakta rá, vagy tényleg nem rá valót tett fel.

A régi gumiharang megvan?

Mérd le azt, és az alapján keress.

Én a Bárdinál veszek mindig mindent, az olcsóbb, jobb szerintem.

Én 1 napot szarakodtam az opel gumiharangjával, azóta is rajta van. :)

De nagyon cumi, még a fejem teteje is grafitos zsír volt.

Nekem a leggagyibb, 1500ft-os gumiharangot adták rá, ezek idő előtt elkezdenek majd kirepedezni. De kibír vagy 150 ezret.

Addigra már ez az autó a kukában lesz, valószínű.

2018. jún. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

azt nem adták vissza, a másik autónál ami egyszerűbb kicsi mint ez, meg kisebb, ott én magam csináltam meg, igaz csukló cserével . Mivel a szerelő kihagyta a szírt a csuklóból ami új volt, azaz ez a 3.csukló rajta (nem az ignisen) :D

Lehet ha tönkre megy megcsinálom magam... a másik az már 3 éve teszi a dolgát ,pedig jobb oldalon van.

Csak ez még ismeretlen számomra, meg nem kaptam, hanem örököltem pedig még nem akartam :(

2018. jún. 5. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!