Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féltengely csukló porvédő...

Féltengely csukló porvédő gumiharang, milyet? Suzuki Ignis 1.3 DDiS

Figyelt kérdés

Milyen márkájú porvédő gumit vegyek? Néztem Milyenek vannak, Gomet, Ashika, Febi, Autofren Seinsa (ctrl c+v) ,

SKF (Ez univerzális, nem tudom mit szól a szerelő ha ilyennel állítanék be.) , Nipparts (ez nincs készleten)

A baj hogy szorít az idő ,mert legkésőbb péntekre kell az autó.

Melyik márkájút vegyem meg, amelyik minőségileg kitart legalább 1 évet?

Nem rég lett cserélve, már azt hiszem nipparts volt, de ebben nem vagyok biztos 2-3 hetet bírt (tegnap,szombaton szakadt ki), pedig nem kapott semmi komolyabb megpróbáltatást.



2018. máj. 27. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akármilyet tesznek fel, nem szabad olyan rövid idő alatt tönkre menni. Szerintem rosszul lett felrakva vagy bele akadt valamiba és azért nem birta.
2018. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Előfordulhat .bár az csak 2000ft volt a legközelebbi boltban, azt is sürgősen kellett cserélni ,mert másnap műszaki volt, most pedig pénteken vállalkozok egy 300-400km útra. azért kéne hogy jó legyen.

Bár ,mikor megvettem megnéztem hogy milyen, hát én gumi szerűt vártam, de ez inkább merev műanyag szerű volt, pedig "márkás" nevű volt. Kérdeztem az eladót jó e 2000 ft-ért? Azt mondták jó.


Ha a listából kellene választani, milyen márkájú jöhetne szóba? Ami jó is ,minőségi is.

2018. máj. 27. 19:35
 3/12 anonim ***** válasza:
A Gomet és a Febi is jó szokott lenni.
2018. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"2-3 hetet bírt"


Szent szűz.


Ezt a kérdést én írtam ki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__93..

2018. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A gyárija ennek is nagyon sokat bírt a másik kisebb benzines autónknak is elég sokat kibírt 9-10 évet városban... csak megöregedett és kirepedezett...
2018. máj. 27. 20:33
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor az Unixnál megrendelem a Gomet-et. Remélem jó lesz, adná isten, már csak a pénteket meg a jövő hetet bírja ki!
2018. máj. 27. 20:34
 7/12 A kérdező kommentje:

Várható érkezés napja: 2018.05.28

Várható érkezés ideje: 12:30


Remélem megjön, remélem a szerelő is fogad :D

2018. máj. 27. 20:38
 8/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés lenne, nem tudja valaki hogy Győrben hol lehet a féknyereg légtelenítő csavarjára porvédő sapkát kupakot venni? Égen földön nincs, még zsírzó kupakra sem :(
2018. máj. 27. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Veszel hozzá egy féknyereg felújító készletet (karmantyúkat), abban benne lesz. Igaz, hogy 1000-1500Ft, de még mindig olcsóbb, mint a fél várost felkutatni.
2018. máj. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát,,, micsoda kellemetlen helyzet állt elő, megvettem az unixban a porvédőt amit beszéltünk, elvittem valami szerelőhöz aki elvállalta mert akkor még úgy volt hogy pénteken oszt kirándulás a Balatonra, Megszerelik, jön a telefon és mondja hogy nem jó a harang, de megcsináltuk, mondom jó, köszönöm, odamegyek tényleg megvan a kocsi, alánéztem megvan, vissza vittem az unixba. Visszavették gond sehol...Hát pár nap elteltével nézem, egyik része a harangnak be van horpadva, nem vagyok autószerelő, de ha be van horpadva akkor benne vákuum van, ami a harang élettartamára nincs jó hatással...most így van behorpadva...

Amit meg kihagytam ,hogy amikor mentem a kocsiért a szerelőhöz és kérdeztem hogy miért nem jó mikor alvázszámra adták, azt mondják "Ezek nem forgalmaznak ilyet ami ehhez jó." na mondom magamban... mindegy kicsengettem azt a 7000ft-ot és örültem hogy legalább jó.... fogjuk rá.

2018. jún. 3. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!