Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha komoly futóműhibával adok...

Ha komoly futóműhibával adok el egy autót amivel életveszélyes lenne forgalomba kimenni, de a vevő lábon akarja hazaszállítani nekem származhat ebből bajom ha bármi történik az úton?

Figyelt kérdés

Hirdetésben konkrétan leírtam mi baja van az autónak. Esetleg adásvételi szerződésbe is írjuk bele a hibát?

Fékbetétek a nullán vannak, a jobb első féktárcsa törött és sok más baja is van a futóműnek. Holnap jönnek érte, de a vevő lábon akarja szállítani 170 km-es távolságra.


2018. máj. 27. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Saját lelkiismeretem érdekében biztosan nem engedném, csak trélerrel.

Egyébként ahogy leírtad, nem hiszem, hogy 100.000-nél többért adod el ezt az autót. Neked megér ennyit szaros százezer???

2018. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Írjátok bele az adásvételibe, ő aláírja, tisztában van azzal hogy az autó a közúti közlekedésben való részvétel szabályainak nem felel meg, te le vagy védve.


A többi az ő sara.

2018. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, nyomatékosan elmondod neki, hogy nincs üzemképes állapotban plusz beleírjátok az adásvételibe, amit alá is írtok, így téged semmilyen felelősség nem terhel. Nem egészséges dolog, de ha így akarja, hát had vigye.
2018. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!