Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1998-as, külföldröl...

Egy 1998-as, külföldröl behozott 1,9 tdi A4-nek mennyi lehet a valós km állása?

Figyelt kérdés

#dízel #Audi #kilométer futás
2018. máj. 28. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Megkímélt esetben évi 20eKm, német autópályázós területi képviseló esetében évi 100eKm a reális futás, kb ez a két véglet.

Így kalkulálva a reális megtett távolság 20 év alatt 400eKm és kétmillió között van. Utóbbit talán kevesebbre lehet venni, mert még a méltán híres 1.9 TDI sem biztos, hogy kibír ennyit többszörös nagygenerállal sem. (Meghát külföldön pláne nem költenek sokan egy öreg autó drága nagyszervízére.)


Összegezve tehát 400eKm felett indul a valós állás.

2018. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ennyiből igen nehéz következtetni. Én az előző válaszolóhoz fűznék még annyit, hogy lehet kevesebb, ha állt pár évet kihasználatlanul. Ezért mondom, hogy ennyiből igen nehéz pontos intervallumot mondani. Valahol 100 ezer és 2 millió km között.
2018. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Alvázszám alapján letudod kérni,ha mákod van lesz is róla adat ....2 oldalt ajánlanák figyelmedbe (persze van a magyar ügyfélkapus,de az nem hozza a külföldi adatokat), abból az egyik elvileg magyar adatbázisból is dolgozik. Én mind2 oldalon rászoktam keresni, azt a jó pár ezret megéri , 1 autó volt amit vagy franciából vagy olaszból hoztak és azt nem hozta egyik adatbázis se....mondjuk azon az autón kegyetlen észrevehető volt,hogy legalább 3szor annyi van benne a valóságba ami rossz hír mert előjönnek már azok a gondok amik előszoktak annyi futás után,csak az ember nem számítana rá úgy,hogy 150ezret mutat a km óra
2018. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így nem lehet megmondani, hogy mennyi km-kell, hogy benne legyen.

Csak úgy lehet megnézni a valóságát, ha utánajársz a kocsi múltjának, ahogyan írták is.


Amit előttem írtak, hogy mennyi a reális számítás alapján abból se lehet kiindulni.

Pl. Én most vettem meg az egyik ismerősömnek a 2002 Honda Accordját 65193km-el

Az autóban tényleg valós a km van benne mivel tudom, hogy újonnan vette, és csak nagyobb utakra ( 100km fölötti utaknál ) használták. Ezen kívül még van 2 kis autója és azt használták városon belül és kisebb távokon. Gyakorlatilag kihasználatlanság miatt is adta el.


Már jó pár ismerősöm mondta, hogy nagyon csúnyán átvertek mert ezekbe már több mint 300e futásteljesítmény van.

Mikor meglátják akkor csak néznek, hogy első osztályú állapotban van.

2018. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
1-esnél az igazság, nah de nem mindegy mennyi van benne? Örülj neki, hogy nem esik szét.
2018. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
50 ezer és 1,5 millió kilóméter között valahol.
2018. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

403 000km az állás, ausztriából hoztam be.

Néhány rozsdafolttól eltekintve egyben van az autó.

2018. júl. 27. 09:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor élvezd, még 2x annyit eltudnak ezek menni.
2018. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!