Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! 1998-as B vectra Üzemanya...

Petee2107 kérdése:

Üdv! 1998-as B vectra Üzemanyag ellátás probléma. Menet közben nincs probléma. Mitől van az, hogy egy órát áll az autó és mintha kifolyt volna a benzin a csövekből, alig akar indulni?

Figyelt kérdés
Alatta egy csepp sincs, leállítás után sem csöpög. Szűrőt már cseréltem, ugyanúgy fennáll a probléma.
2018. máj. 9. 10:45
 1/3 anonim válasza:
Szia! Találkoztam régebbi autómnál hasonlóval, akkor benzinpumpa membránt kellett cserélni, mert kirepedt és nem akadályozta meg a visszaáramlást a csőbe/tartályba. Úgy lehetett megnézni, hogy a benzincső üres lett a leállítás után. Egy idő után már fel sem szívta. Akkor cseréltem.
2018. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Most próbálgattam indítani és arra lettem figyelmes, hogy ha ráadom a gyújtást, akkor még nem dolgozik, meg sem mozdul a szivattyú, csak akkor amikor indítózok. Ha jól tudom, már akkor elő kéne termelnie amikor elsőnek ráadom a gyújtást.
2018. máj. 12. 11:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Üdv! Probléma oka: Tankon belüli gumi cső hosszanti irányban meg volt repedve, innen a fals levegő.
2018. júl. 7. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!