Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 kisgyerekkel melyik autót...

2 kisgyerekkel melyik autót választanátok? Fontos szempont a szélessége az udvarba történő bejárásnál. Esetleg más ötlet?

Figyelt kérdés

Skoda Fabia kombi szélesség 1732mm csomagtér: 530 l

Mennyire lehet elférni hátul benne? Azt olvasom, hogy nem nagyon...:(

Kia Venga szélesség 1765 csomagtér:440 l

Hyundai ix20 szélesség: 1765 csomagtér: 440 l

Olvastam, hogy autópálya sokat eszik. Mennyire igaz ez?

Opel Crossland X szélesség: 1765 csomagtér: 410 l



2018. máj. 28. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

bármit is írnak, ne dőlj be. menj el egy szalonba, ahol kedved szerint kipróbálhatod. a gyerekek még lufit is kapnak.


ezek a szélességméretek a valóságban nem jelentenek semmit, mert a komfortérzet mástól függ.

2018. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Suzuki SX4 S-Cross 430 liter, hátul elfér 3 ember széltében és lábtér is van rendesen.
2018. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld ki élőben!

Én pl megkérdeztem a neppert, hogy belepróbálhatom-e a gyerekülést és a csomagtartóba a babakocsit. Azonnal igent mondott.

A felsorolásból pedig a Fabia volt a családban 3 évig céges autóként (2011-es modell).


Hátul a fejtér szerintem kategórián felüli, 180 centimmel egyenes derékkal tudtam ülni annélkül, hogy a hajam a plafont érte volna. A térd-háttámla távolság kategórián belül átlagosnak vagy picivel jobbnak mondható. A gyengéje szerintem az oldaltávolság. Befér hátra két gyerekülés, de középre akkor csak anyuka kistáskája fér, élőlény már nem. Ezt leszámítva szerintem praktikus kocsi, én is ezt vettem volna, ha az asszony nem vétózza meg a formáját és a szegényes felszereltséget/puritánásgot.

2018. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi renault megane grandtourt vettunk, eszmeletlen jo auto, siman elferunk, van hely boven mindennek, 530 l csomagtartó, ezzel az autoval is koltozkodtunk egyebkent, hihetetlen mennyi mindent elnyelt a csomagtere, meg persze elore dontottuk az uleseket. Kenyelmes vele parkolni, rovid a motorter es egyszeru rafordulni a helyekre.
2018. máj. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Carrygery válasza:
ix20 nagyon megbízható és tágas belül. Meg a Hyundaiokra 5év km korlátozás nélküli garancia van. A Kia is a Hyundai tulajdona tehát ott is kb ugyan azt kapod esetleg olcsóbban.
2018. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!