Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzéssel mentetek...

Milyen érzéssel mentetek először vezetni?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először vezetni,és kicsit izgulok. Ti mivel nyugtattátok magatokat vezetés előtt?

2018. máj. 29. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó érzés volt. Az eleje nagyon jó móka,váltani tanulsz,meg kormányozni,kanyarodni,elindulni. :)
2018. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem volt különösebben semmilyen emlékezetes érzésem. Egy kicsit biztos izgultam a szokatlan helyzet miatt, de nem annyira mint egy vizsgán.

Az oktató megkérdezte, hogy vezettem-e már. Mondtam hogy igen. Aztán kimentünk egy nagy parkolóba egy kicsit szlalomozni, hogy lássa hogy vezetek és gyakorlatilag ez után kezdődött a "hivatalos" oktatás.

2018. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy először milyen érzéssel indulsz vezetést gyakorolni... a lényeg az lesz, hogy sokadik alkalommal milyen lesz az az érzés.
2018. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először vagy 9 évesen vezettem faterommal úgyhogy furcsa volt xD

Oktatóhoz már úgy mentem hogy elindulás stb indexek simán ment hiszen előtte is vezettem, persze nem közúton :D

2018. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!