Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás tanulásnál ti...

B kategóriás tanulásnál ti hányadik alkalommal mentetek ki a tanpályáról először a közútra?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Semmi értelme a kérdésnek.

Amikor még külön volt a rutinvizsga, minden tanulóval rutinpályáztak az oktatók, amióta összevonták a rutint a forgalmi vizsgával, sok oktató be sem viszi a nebulót a tanpályára, közúton gyakorolnak.

Legfeljebb az lehet kérdés, gogy akik most tanulnak, rutinpályáznak-e, és ha igen mennyit, de következtetést levonni abból se lehet.

2018. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Harmadik alkalommal vitt ki az oktatóm forgalomba, addig csak tanpályán vezettem.
2018. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Első alkalom végén. De csak azért, mert a pedálok kezelésével, váltással, kormányozással stb. tisztában voltam, mivel 13 éves koromtól kezdve vezetgettem hétvégén a dunakeszi reptéren (mindenki repülni ment oda, én meg imádtam autót vezetni, és így nekem jutott minden autós feladat, emberek szállítása, kötél visszahúzása, gépek húzása).


Amúgy szerintem változó. Van, akinél már először, ha van korábbi gyakorlata, de van olyan is, aki ötödjére, vagy hatodjára, ha nincs érzéke hozzá, vagy fél tőle (külső kényszerre kezdte el a jogsit pl).

2018. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Augusztusban tettem le a jogsit. Első nap amikor kocsiba ültem 3 órás volt az oktatás. Ebből másfél óra volt a tanpálya, és utána már ki is mentünk a forgalomba. Utána mindig kimentünk.
2018. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem ma volt a 6. órám és még nem mentünk ki.

2018. máj. 3. 22:05
 6/18 anonim ***** válasza:

ma 22:04 vagyok

Még valamit. Sosem vezettem, csak elméletben tudtam, hogy melyik a fék, kuplung, vagy gáz.

2018. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amikor én tanultam vezetni még külön volt a rutinpályás oktatás vizsgával együtt, és ha az megvolt utána mentünk forgalomba. A húgom akkor kezdett el tanulni vezetni amikor már összevonták a rutint a forgalmival és elsők között volt ő aki már így tanult. Akkor még az oktatójának is újdonság volt ez az egész, és mivel húgom nulla tapasztalattal volt akkor vezetésügyileg akkor 2x45 percet csak pályán voltak, abból 45 perces órán csak azt gyakorolták hogyan induljon el az autóval, hogyan kormányozzon, kezelje a váltót, stb... Amikor az oktató már látta hogy az menni fog akkor már feladatokkal foglalkoztak ha jól tudom, és amikor az oktató úgy látta hogy már nem lesz probléma a forgalomba így kivitte őt, először csak csendes, nem forgalmas utcákban gyakoroltak aztán főútra mentek.
2018. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Ne vedd magadra, lehet csak biztosra akar menni, és ő ilyen, kockázatkerülő.
2018. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Hovarju ***** válasza:

Két és fél éve tanultam. Nulla tudással a legelső pillanatban a vezető ülésbe ültem és úgy mentünk a kb.15km-r levő tanpályára és visszafelé is. Az elején szinte csak kormányoztam, aztán ahogy haladtunk az időben előre, egyre több dolgot csináltam egyedül. pl. a visszafelé vezető úton már sebességet is én váltottam.

Egyszerre 2 órát vezettem és kb. az első 4-5 alkalommal a tesztpályára mentünk, aztán már a vizsgaútvonalakat gyakoroltuk.

2018. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Most fejeztem be a jogsit. Velem első alkalommal kiment az oktató de már előtte is vezetgettem otthon úgyhogy az alapvető gépjármű kezelés az már ment igazából nem vezetni hanem közlekedni kellett megtanulnom.
2018. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!