Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pár tankolással kapcsolatos...

Pár tankolással kapcsolatos kérdés (zöldfülű vagyok). Mi a tankolás "protokollja"?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogyha nem önkiszolgáló, akkor - miután mondom a kutasnak, hogy mennyiért tankolok - egyből mehetek a pénztárhoz fizetni? Vagy meg kell várni mellette állva, amíg lepörög az óra és utána mehetek be? Nézzetek hülyének, de kezdő vezető vagyok, a családban eddig nem volt kocsi (most vettem egy Swift-et), tehát nem egy benzingőzagyú közegben szocializálódtam.

Illetve arra lennék kíváncsi, hogy hogyan kell beakasztani a pisztolyt, hogy automatikusan menjen?



2018. máj. 29. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
a legtöbb helyen önkiszolgáló, hacsak nem mondod a kutasnak h ő tankoljon.
2018. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Szép kis kitérő választ adtál. K****ra nem erre voltam kíváncsi. -_-
2018. máj. 29. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem kell benzingozosnek lenni, csak jozan paraszti esz kell hozza: amig nem latod mennyi, nem hagyod ott a kutast, mert biztosan 5-10 literrel kevesebbet kapsz. A kutas igy van kitalalva, ha meg tud lopni, meglop es kesz.


A pisztolyon a kallantyu feled eso vegenel van egy retesz, magad fele kell kicsit huzni, azzal lehet beakasztani.


A stilusbol mondjuk visszavehetnel, ha mar segitseget kersz ilyen alapdolgokban. Tenyleg alig van kut amelyik nem onkiszolgalo, maximum a falusi egyoszlopos 'KiskunGas' tipusu magankutak. Na ott meg tankoljon aki akar...

2018. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: Hogy tudna meglopni? A fizetéskor a pénztáros úgy is látja mennyi benzin fojt ki. Maximum azzal szívat meg, hogy kevesebbet tölt a kocsiba, de neki azzal semmi haszna nincs. Kis kannát meg csak nem fog maga mellett cipelni. :D
2018. máj. 29. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

' Maximum azzal szívat meg, hogy kevesebbet tölt a kocsiba, de neki azzal semmi haszna nincs'


De cuki... milyen kis naiv. :D


Nyilvan semmi haszna, persze. Ha nem vagy ott, csak elegansan 'tele kered', es elindulsz befele, kozben azt ut a penztargepbe, amit akar, mire odaersz, mar csak az osszeget latod. Es nyilvan el tudja adni a 'felesleges' benzint feketen, felaron ismerosoknek, haveroknak, mindenki jol jar, kiveve te. Es amugy nagyon, de nagyon meglepodnel, ha tudnad hogy egy 5 literes edeny milyen kis helyen elfer.

2018. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!