Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Juke vs. Fiat Punto-jog...

Nissan Juke vs. Fiat Punto-jogostívány megszerzése, melyikkel javasoljátok?

Figyelt kérdés

Két oktatót is találtam,akik szimpatikusak telefonban,neten is jó véleményeken olvastam róluk.

Nem tudom mi alapján döntsek.

Egyikőjüknek egy Nissan Juke-ja van,másiknak egy Fiat Punto(újabb fajta 4-5 éves kocsi lehet szerintem mindegyik)



2018. máj. 30. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Az oktatás alatt úgy sem fogod megtapasztalni melyik milyen autó, hogy szól benne a zene stb.

Egy 20 éves Swift ugyanarra megtanít mint egy Juke, közlekedni forgalomban, és elsajátítani az alapokat.

Válaszd azt amelyik szimpatikusabb, más érv úgy sincs mellette.

2018. máj. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézzed meg, melyikből lehet jobban kilátni hátrafelé. Számítani fog párhuzamos parkolásnál. Illetve melyiknél kisebb a holttér, ez is segíteni fog tanulás során.
2018. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hovarju ***** válasza:

Nem tudom méretben mi a különbség a két autó közt, de nekem azt ajánlották, hogy kisebb autón könnyebb tanulni.


Szerintem az autó típusa nem olyan fontos, inkább oktatót válassz. Ha mindkettő szimpatikus, akkor azt, aki hamarabb tud veled foglalkozni és lehetőleg heti 4-5 alkalommal mehetsz hozzá.

2018. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mindkettő oktatóhoz mehetek jövő héten,beszéltem velük telefon korrektek,szimpatikusak voltak,és mindkettőről jó véleményt hallottam.

Férjem azt tanácsolta,hogy a Nissan Juke-ot válasszam,mert magasabb autó könnyebb kilátni belőle,valamint nagyobb(itthon úgyis egy Mondeonk van,ami nagyon hosszú)

2018. máj. 30. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!