Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW vs Mercedes-Benz?

BMW vs Mercedes-Benz?

Figyelt kérdés
Ha vennénk két azonos kategóriájú kocsit, egy BMW-t és egy Mercedest, akkor melyik milyen kocsi? Főleg vezetési élményre és kezelhetőségre gondolok. Például belsőre a BMW nekem tisztább elrendezésű, de Mercedesem még nem volt, de az belsőre nekem kicsit lemaradottabbnak vagy hogyis mondjam, nem olyan stílusúnak látom, mint egy BMW-t. Szerintetek melyik a jobb?

2018. máj. 30. 20:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy hol laksz, de egy igazán gazdag környéken is alig van 6-os vagy 7-es BMw, nemhogy 3 egy utcában :DD
2018. máj. 30. 22:47
 12/20 A kérdező kommentje:
2 bocsi
2018. máj. 30. 22:48
 13/20 A kérdező kommentje:

Egyik filmben volt:

a Mercedes ruganyosabb, a BMW sportosabb. Akkor ez igaz lehet nem?

2018. máj. 30. 23:47
 14/20 anonim válasza:
Volvo :)
2018. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
BMW sportosabb, mint a Merci, de ma már a BMW is szerintem túlságosan elment a kényelem felé, ezért az én válaszom az Alfa Romeo :D
2018. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 veterán vas ***** válasza:
És ne feledkezzünk meg az IGAZI autóról -amiről már olyan sokat írtak ezeken az oldalakon- az elől/hátul motoros ezres suzukiról. :)
2018. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mint mondtam a családban van 7-s kódjelét nem tudom, csak azt 2017-ben gyártották. A sogoróm és a haverja együtt vették.

A mi utcánkban van egy pár BMW meg Merga. Sőt egy utcával feljebb akad lambo is.

A màsik, hogy x éve milyen volt a BMW az egy dolog. Mostanra a 30-s motorjaik is annyira rosszak, hogy 100 ezer után elszakítják a láncot.

2018. jún. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"a Mercedes ruganyosabb, a BMW sportosabb. Akkor ez igaz lehet nem?"


Ezt a ruganyosabb szót nem igazán értem a Merci esetében, úgy szokták mondani, hogy a Merci kényelmes, öreguras, a BMW pedig sportos. De az utóbbi 5-6 évben mindkettő ellenkező irányba indult el, a Merci egyre sportosabb modellekkel jön ki, a BMW pedig elmozdult nagyon a kényelem felé, sok modelljükből teljesen kiveszett a sportosság. Mondjuk a Merci esetében a technika fejlődése is segített ezen, mert mondjuk egy E-klass-ból 2 gombnyomással úgy felkeményíted a futóművet, hogy sportautó lesz, ugyanúgy két gombnyomással pedig lágyan suhanó hajót csinálsz belőle.

Az Audira pedig azt mondják, hogy kényelmes meg sportos is, bár a sportos nem nagyon illik rá, inkább csak nagyon gyors, és én kényelmesnek mondanám.

2018. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A szomszédnak van mindkettő.

Ha van 30-35 milliód kocsira, tök mindegy melyiket veszed, szinte ugyanaz tudásban, csak kívül belül különböznek

2018. jún. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azért ez az Audi más kezében van, ezért nem is olyan jó meglehetősen nagy sületlenség. Ahogy az is, hogy a német autók a világ legjobbjai.
2018. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!