Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 96 swiftem van cseréltem...

Zoleeee4444 kérdése:

96 swiftem van cseréltem injektor fejet mert néha leállt az autó alapjáraton most az újjal pedig gázadásra megtorpan szinte majdnem leáll. mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
mindent kicseréltem egr elosztófedél gyertya +kábel új akksi lambda szonda pillangó szelep tiszt. Rotor map szenzor jó vákumcsövek tisztítása alapjárati motor tiszt. Hibakód semmi azt jelzi jò. Minden szűrő cserélve Ötlet?

2018. máj. 31. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha Budapesti vagy,tudok egy jó szerelőt aki kimondottan régi swifteket javít.Olcsó,precíz és swift a kisújjában van.
2018. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miskolci vagyok
2018. jún. 1. 07:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor pedig lépj be a régi swift clubb Facebook csoportban.Ott adnak tanácsot és szerelőhöz kontaktot.
2018. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnézem köszi.
2018. jún. 1. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő injektort tettél bele? Többféle is létezik, könnyű őket felcserélni.
2018. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Motorszám alapján vettem ezt írta a számítógép 99% ra ezt mondták.Hát nem tudom de a régivel ezt nem csinálta hogy gázadásra megtorpan, az csak leált néha alapjáraton szóval egyik se jobb.
2018. jún. 1. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!