Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapjáraton nem tud bekapcsoln...

Alapjáraton nem tud bekapcsolni a klíma,4mp-ként próbálkoik, majd azonnal leáll?

Figyelt kérdés

1.9 dci motornál (Nissan Primera 2005) miért lehet az, hogy alapjáraton ha bekapcsolom a kímát, az nem kapcsol be, hanem periódikusan kb 4 másodpercenként elindul, majd azonnal letilt, majd elindul... és így tovább, ez a forudlatszámon is meglátszik, hogy 4mp-ként leesik a fordulat egy pillanatra. Magas fordulatszámnál nincs gond, jó hideget fúj.

Videó itt található (legalul kell nézni):

[link]



2018. máj. 29. 08:48
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem tölteni kellene a klímába vagy esetleg a nyomásérzékelő rosszalkodik, bár ez nem jellemző hiba.


Magasabb fordulaton jobban tekeri a kompresszort is, nagyobb nyomást állít elő és ezért működhet.

2018. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a hiba Meganenál, meglett a megoldás?
2019. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem lett meg a hiba, elvittem klimashoz, adott egy 100ezres ajanlatot teljes klimanrendszer es huto tisztitasra, azt nem kértem. Mar eladtam az autót. De ha neked sikerul megoldani, ird ide az utokornak.
2019. dec. 2. 08:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi!
2019. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!